Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy van köztük valami? Vagy csak simán jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Van 2 munkatársam. Feltünően huzzák egymás agyát mindig ha egy légtérben vannak. A férfi mindig becézgeti a nőt, és beszól neki ahányszor csak teheti. Persze a nő sem hagyja magát. Sokszor állnak egymáshoz nagyon közel. Többször észrevettem hogy a férfi végig simitja a nő derekát ha előre engedi, de olyan is volt hogy mondott valami "vicceset" és megfogta a kezét aztán tovább ment.
jan. 27. 14:38
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%
Baszki, le is írtam már az elején.Vagy van valami, vagy nincs.De most komolyan, ki olyan fogyatékos, hogy ezt magától nem éri fel ésszel?
jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reménykedik, hogy csak jól kijönnek, szeretné, hogy csak annyi legyen köztük. És itt várt volna olyan válaszokat.
jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!


Most őszintén, ezt miért nem mindegy neked??


Odavagy azért a csajért de tőled semmit sem akar?

jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

kezdődik...:)) ha feltettem a kérdést, akkor valószínűleg nem mindegy. Az hogy miért, az rám tartozik. Hihetetlen mennyi lelkiszegény ember van... örjöngtök hogy nekem semmi közöm, de nektek mi közötök van ahhoz hogy engem ez miért érdekel? Akinek nincs semmi meglátása a szituációval kapcsolatban vagy nem volt hasonló helyzetben, kérem szépen ne válaszoljon! köszönöm.

(írjátok páran hogy fogyatékos vagyok mert nekem nem egyértelmű a szituácó... van elképzelésem, de mivel szeretem a dolgokat objektíven megvizsgálni ezért, EDDIG A PONTIG, kíváncsi lettem volna más emberek normális nézőpontjára is)

jan. 27. 18:27
 25/52 anonim ***** válasza:
63%

#25 Inkább írdd le, hogy mit akarsz olvasni!

Adok két választ, válaszd ki, amelyiket vártad:


A, Csak jól kijönnek, nincs köztük semmi több.


B, Igen, szexelnek egymással, szeretők.Biztos már fel is csinálta, csak még titkolják.

A rohadt szemétládák!/De jó nekik.


Na, szívesen.

jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező nem zavar h az a lényeg hogy miért zavar?
jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok egy férfivel a munkahelyen.. csak a vak nem látja, hogy vonzódunk egymáshoz. Páran már mondták is nekem, hogy egyértelmű.

Úgy sejtem a kérdés rólad szól nem két munkatársról.. hidd el egy férfi ritkán simogatja olyan nő derekát akit rondának tart..

jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
52%
#27 De egy anonim oldalon miért nem képes leírni, ha erre kíváncsi?Akkor azt kell kérdezni, hogy szerintetek ez alapján mit érez irántam a munkatársam?
jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

28. Sokan csinálják így és valahol értem..

Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy "féltékeny vagyok, van köztük valami?" akkor jönnek a válaszok, hogy persze hogy van, engedd el, ahhoz a nőhöz vonzódik.

Ha azt kérdezed, hogy "néha megsimogatja a derekam tetszem neki?" Akkor meg a gyerekes vagy, miért kell mindenbe mindent bele látni válaszok jönnek.


A kedvencem amikor a szerető direkt a feleség szemszögéből írja ki a kérdést. Olyan részleteket tudva amiből azonnal lehet tudni, hogy igazából a szerető kérdezi, mert olyan válaszokat vár, hogy "úgyis elhagy a férj a szeretőért, értsd meg, őt kívánja, őt akarja, róla álmodozik".

De ha szerető szerepben tenné fel a kérdést akkor azt a választ kapná, hogy a feleségét szereti és sose hagyja el.. kicsit átlátszó dolgok ezek, de egyébként én értem. ha sokan nem csak rosszindulatból válaszolnának, akkor ez sem kellene.

jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
35%
#29 De így meg eltorzítja a válaszolók értékítéletét.Mert nekem ebből annyi jön le, hogy csak annak a két munkatársnak van ehhez köze, egy harmadik félnek meg semmi.
jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!