Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy van köztük valami? Vagy csak simán jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Van 2 munkatársam. Feltünően huzzák egymás agyát mindig ha egy légtérben vannak. A férfi mindig becézgeti a nőt, és beszól neki ahányszor csak teheti. Persze a nő sem hagyja magát. Sokszor állnak egymáshoz nagyon közel. Többször észrevettem hogy a férfi végig simitja a nő derekát ha előre engedi, de olyan is volt hogy mondott valami "vicceset" és megfogta a kezét aztán tovább ment.
jan. 27. 14:38
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van köztük valami, vagy csak a lehetősége áll fenn és még lehet. Voltam ebben a helyzetben. Akkor is így volt amikor nem volt semmi, meg akkor is amikor lett. De neked ehhez tényleg nincs közöd, akárkije is vagy valamelyik félnek vagy harmadiknak. Foglalkozz a saját dolgoddal.
jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Dugja mar reg..
jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki vagy a történetben, de a két szereplő között működik a kémia, lehet szerelmesek egymásba, sőt az is, hogy viszonyban, kapcsolatban vannak.
jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Flörtölnek. Szerintem több van köztük, összejarnak munkan kivül. Biztosan chatelnek is, ez nem csak a munkahelyen zajlik.
jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Van egy munkatarsam. Neha összejarunk, de megbeszeltük,hogy kettönk között marad a dolog.

Munkahelyen összemosolygasok, aprobb erintesek, simogatas, de persze csak ha senki nem latja. Pont ahogy Te is irod kedves kerdezö.

febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
utolso, csak itt az a "problema" hogy sok mindenki latja :))
febr. 1. 18:00
 37/52 anonim ***** válasza:
81%
De téged ez miért zavar?
febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Onnan szoktam sejteni, hogy valakik már a munkahelyen kívül is talalkozgatnak, hogy beszüntetik az ottani látványos kavarást.
febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen amúgy mindenkinek, akik a kérdésemre válaszoltak :)

Annyira durva amugy hogy a tenyen az hogy ki vagyok a tortenetben semmit sem valtoztat... teljesen mindegy hogy engem miert erdekel vagy miert foglalkoztat... de az itteni emberek nagyreszenek a velemenyet az befolyasolja hogy en ki vagyok. Ezert probaltam semleges maradni.

febr. 1. 19:27
 40/52 anonim ***** válasza:
70%

"de az itteni emberek nagyreszenek a velemenyet az befolyasolja hogy en ki vagyok."


Ezzel totálisan egyetértek, épp ezt magyaráztam én is.

febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!