Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Titkos tanácsok nőknek'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Titkos tanácsok nőknek' avagy Dora Gyula tanfolyamai mennyire érik meg?

Figyelt kérdés

Benne vagyok a csoportban, ott kizárólag olyanokat írnak, hogy life changing, szinte világmegváltó gondolatokat kapnak, illetve van pár ilyen hatalmas rajongó ismerősöm is. Tulajdonképpen szerintem nekem egyáltalán nincs rá szükségem, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, viszont a kíváncsiságom nagyon hajt, hogy mit mondhatnak kétségbeesett nőknek, hogy min kell változtatni.

Aki volt már ilyen tanfolyamon, mit tapasztalt?


febr. 23. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek szeretik a titkos, elhallgatott dolgokat, sokan akár fizetnek is ilyesmiért. Aztán, hogy mit kapnak... egy értelmes nő valószínűleg nem sok újat. Ez amolyan PUA-tanfolyam lehet női verzióban.
febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a youtube videóit néztem meg, nem voltam tanfolyamon. Szimpatikus volt, se nem ezo, se nem spiri, se nem rámenősségre ösztönöz. Elmondja, hogy ha szívatnak anyám, az azért van, mert a férfi ezt meg ezt gondolja, emeld fel a fejed és ne hagyd magad.

Kb ennyi volt számomra a konklúziója.

febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Agymosás, én eddig csak fszságokat láttam arról. Abban a csoportban volt téma, hogy mit tegyen a nő, ha többet keres a férfinál, hogy ne nyomja el a férfi egóját, aztán mentek az okosságok, hogy mindegy mennyit keresel, sose fizess te, rakd el magadnak a pénzt, tegyél úgy mindig, mintha szarabb lennél mindenben a férfinál, meg a csávó konkrétan manipulációra bíztatja a nőket, a saját kapcsolatából hoz példákat, hogy a nője úgy jelzi, ha mondjuk virágot szeretne, hogy hatalmasakat sóhajtozik a virágok mellett és hogy ez mennyire jó, mert nincs direkt utasítva, de leesik neki, hogy vegyen xD (Ez mondjuk még oké, szerintem ilyet mindenki csinált már, de hogy ez miért van benne egy fizetős anyagban, az rejtély.)

Ja, meg ez nyomatja állandóan, hogy a nők hordjanak szoknyát 0-24, mert csak abban lehetsz igazi királynő👑


Én fel nem tudom fogni, ez kinek life changing, biztos vannak benne jó gondolatok is, de eddig amiket láttam, az kb a PUA női megfelelője tényleg, általánosítások tömkelege.

febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
64%
KB mint a pua.... Ezek ilyen Bull shitek pénz lehúzás az egész
febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha nincs otleted, mit csinalj azzal az osszeggel, b@szd el. Ezek erre epulnek.
febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nő vagyok. Anno kíváncsiságból beléptem a csoportba. Hát meglepett, hogy milyen agymosást nyomnak le. Legyél Királynő, csicskítsd be a férfit (aka Szelídétés). Erőszakold ki az eljegyzési gyűrűt meg az esküvőt is annak ellenére, hogy a màsik nem áll még rá készen. A tanfolyamjaik drágák (30-40 ezer Ft/alkalom) és verekednek a helyekért konkrétan. Valóban PUA csak nem férfiaknak, hanem nőknek és full lehúzás az egész. Baromi jól megélnek belőle. Én sokáig azt se tudtam ki ez a csávó, aztán gyakran hivatkoztak arra, mert, ha a Dóri Gyuri mondja, akkor az úgy van, mert ő képzett párkapcsolati szakember a feleségével! Pedig csak szélhámosak.
febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Internet, problémás emberek akik elhiszik hogy kívülről jön a megváltás, jó családi minták hiánya, fogyasztói társadalom, szosöl média agymosása, önjelölt kócsok akik kiéneklik a pénzt a madarak zsebéből... Nos ezek egyvelege adja a korunk jézusi érzését hogy megvilágosodtam, megtaláltam a megmentőmet, ő csupa olyan dolgot mond amit hallani akarok.


Én itt vissza kérdeznék! Az a nő aki rendben van magával, van egy egészséges értékrendje, van tartása, annak van szüksége filléres tanácsokra? A spiri, ezo, életmód, pénzügyi, pszicho témákra azok hajtanak, akiknek alapból rossz az életük főleg az adott területen. Pont a napokban beszélgettem olyan trénerekkel akik ezekben a témákban utaznak. Fel is tettem a spiri kócsnak a kérdést, hogy én boldog vagyok, van feleségem, lányom, munkám, szilárd teremtés tudatom, vannak befektetéseim, teszek önmagamért a környezetemért. Szóval nekem mit tudna mondani? Őöö, semmit, mert az ő ügyfelei olyan emberek akik elváltak vagy magányosak, rossz családi körülmények között élnek, sértettek, haragosak, gyengék stb. A pénzügyi területen érdeklődők gyors meg gazdagodásra hajtanak, a párkapcsolati tanácsadók ügyfelei a reménytelenül magányosak, vagy a túl nagy elvárásokkal rendelkezők mennek, de leginkább azok akiknek alapvetően már az alapok, az önbizalom, a kommunikáció, a helyes értékítélet hiányzik. Sajnos ezek a tréningek olyanok mint a rágó, az elején fantasztikus íz, hmmmm tökéletes megoldás, de jó nem lakunk vele. Hogy sikeres legyél bármelyik területen, oda kemény munka kell ha az élet rossz oldalára születtél. Egy közös van bennük, az összes a jellemedről szól. Kitartás, alázat, munka. Viszont az eredmények maguktól jönnek, ugyanis olyan lesz a termés mint a magjaid amit elültetsz. Nem lesz jó pasid/nőd egyetlen yt-os videótól sem vagy tanfolyamtól. Miért? Mert a felszínes lelkesedésed lepereg, a lényeg meg az aki alatta van.


Pár tipp hogy hol kezd el: ne panaszkodj sosem, legyél hálás mindenért. Sose mond hogy rossz VAGYOK, szerencsétlen VAGYOK, gyenge VAGYOK... A "vagyok" szót csak pozitív környezetbe használd. Szakadj el a közgondolkodástól, be az anyagban az anyagiakban gondolkodj. Ezek csak az alapok, az út hosszú és azt fogod látni hogy baromi nehéz változtatni a szokásaidon tartósan. Azt sose felejtsd, hogy a valódi érték nem hullik az öledbe, oda idő és munka kell. A perc emberek gyorstalpalói csak arra jó hogy reményt adjanak jó pénzért. Ja igen, ne higyj nekik, ne higyj a csodákban, valójában nekik ez egy pénztermelő divatos vállalkozás.

febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valaki belinkelné, vagy elküldené üzenetben a linket a csoporthoz? Van több is Facebookon, de egyik sem tűnik legitnek. Köszi!
febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


6-os válaszoló vagyok. Én ebben a csoportban voltam benne tavaly vagy tavalyelőtt. Már nem emlékszem, de forgott a gyomrom rendesen tőle. Csak az ment sikersztorikban ki hogyan manipulálta be a férfit gyűrűért vagy "törte be".

febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
10: Aztán gondolom ugyanezek a nők javasolgatják a nőtársaiknak az Asszonysutyorgóban, ha a férfi még nem áll készen a babára, akkor sikerüljön be “véletlenül”, úgyis megszereti majd meg ilyenek😂😂 Nagy észlény néhány komolyan.
febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!