Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Titkos tanácsok nőknek'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Titkos tanácsok nőknek' avagy Dora Gyula tanfolyamai mennyire érik meg?

Figyelt kérdés

Benne vagyok a csoportban, ott kizárólag olyanokat írnak, hogy life changing, szinte világmegváltó gondolatokat kapnak, illetve van pár ilyen hatalmas rajongó ismerősöm is. Tulajdonképpen szerintem nekem egyáltalán nincs rá szükségem, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, viszont a kíváncsiságom nagyon hajt, hogy mit mondhatnak kétségbeesett nőknek, hogy min kell változtatni.

Aki volt már ilyen tanfolyamon, mit tapasztalt?


febr. 23. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja engem az Asszonysutyorgóból kibsztak, mert nem bírtam szó nélkül hagyni, amikor az egyik azt tanácsolta a másiknak, hogy menjen félreqrni a férje mellett, hogy teherbe essen. Többek között az Asszonysutyorgóban hivatkoztak rendszeresen Dóri Gyurira, hogy hát ő az atyaúristen.


Az én férjem sem volt egyszerű eset, nagyon sokat sérült az előző párkapcsolatában. Aztán szépen lassan mindenféle játszmázás nélkül leengedte a pajzsot - szerettem, tiszteltem, vártam. Ehhez nem kell 50 ezer ftos tanfolyam meg mindenféle undorító manipulációs játszma. Gyuriék ezt tanítják a tanfolyamokon nagyrészt. És látod, van befogadó közege. Sajnos.

febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha itt bárki úgy fogalmazott meg lehúzó véleményt a hozzászólásában, hogy nem csak hallomásból ismeri a tanfolyamot vagy a konkrét csoportot (nem pedig egyet a sok hasonló tematikájú, - hiteles és kevésbé hiteles emberek csoportja közül -, és nem csak a szokásos "húzzuk le ezt is" indíttatásból nyilvánult meg, az durván más mozit nézett / hallott / olvasott, mint én.


Kb. olyan volt ezeket a véleményeket olvasni, mintha kijönnénk a moziból a film végén úgy, hogy ez egy vígjáték volt, más valaki meg arról lenne meggyőződve, hogy horror filmet láttunk.

febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

"Benne vagyok a csoportban, ott kizárólag olyanokat írnak, hogy life changing, szinte világmegváltó gondolatokat kapnak, illetve van pár ilyen hatalmas rajongó ismerősöm is."


És lényegében csak mások visszajelzésit olvasod, vagy Dora Gyula kérdésekre írt válaszait?


Mert ha az utóbbit, akkor azért szerintem meg tudod ítélni, hogy mennyire érzed hitelesnek és hasznosnak.

febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!