Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
30 éves nőként sosem csókolóztam, irtó égő és randim lesz, azt se tudom hogy mondjam el a férfinek fèlek faképnél hagy vagy kiröhög vagy ne adj Isten megharapom…
márc. 11. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Tini rovat? Igen te is.
márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi épp elég szarul érzem magam
márc. 11. 14:43
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Én kb 14 évesen csókoloztam először úgy hogy erőszakosan rámnyomult egy srác, én leráztam aztán beszólt hogy biztos azért nem csókolózok vele mert nem is csókolztam még és elkezdett gúnyolni ezzel.

Mivel nem akartam hogy gúnyoljon így felvettem a vagány fejem", és belementem a csókba(mivel úgy is erőszakoskodott tovább, tehát kezdeményeznem se kellett)es simán ahogy ő csinálta azt csináltam én is.


Soha nem tudta meg hogy nekem ez az első volt.


Szóval én már 14 évesen se mondtam volna el, hogy nem tudok, vagy nem csináltam még, nemhogy 30 felett.

De amugy csak utánozd a másikat és ennyi.

Ne égesd magad.

márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Beiratkozol egy rézfúvós csoportba, ha hibátlanul eljátszol egy loui armstrong számot, az alap megvan.
márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyre jobb

De ha tudja h nem volt pasim rögtön rájön….

márc. 11. 14:48
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
mért foglalkozol olyannal aki amiatt gúnyolodik rajtad hogy még nem csókoloztál?a rendes nem gúnyolódó srácokat bezzeg lecarod
márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
talán olyannal kellene foglalkozni aki olyan mint t ,tapasztalatlan,de neked az nemjó,mire fől?
márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
5 nem, nemjön rá ennyiből.
márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
30 évesen hogynem volt csávód?vallásos vagy?
márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Elképzelni sem tudom hogy nem volt eddig senkid csókra sem. Amúgy nemtom nekem jött magától
márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!