Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
30 éves nőként sosem csókolóztam, irtó égő és randim lesz, azt se tudom hogy mondjam el a férfinek fèlek faképnél hagy vagy kiröhög vagy ne adj Isten megharapom…
márc. 11. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod megharapni? Kaját is eszed ösztönösen.

Ne parázz, nem kell semmit mondani, majd megtörténik. Nem egyformán csinálja mindenki.

Huh, közben rohadtul örülök,hogy tinikoromban lesmarolt egy olyan, akivel csak vonzalom volt, es beszélgettünk, de sose lehetett köztünk semmi, csak elragadta valami. Eszembe se jutott gondolkodni ezen, az eredmény ugyanaz. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy felesleges idegeskedned ezen

márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 gergelice16 ***** válasza:
100%

Ne izgulj miatta, normális esetben a férfi irányít, szóval kellemetlen biztos nem lesz. És szerintem az sem gond, ha elmondod neki, hogy még nem csókolóztál. Nem hiszem, hogy bármi probléma lenne belőle. Sőt, férfiak gyakran még örülnek is neki, ha tapasztalatlan a nő, mert nincs akkora elvárás. Szóval emiatt ne izgulj.

De egy valamit azért tanácsolok. Csók közben csukd be a szemed, és csak élvezd a csókot (csók közben nagyobbak lesznek a pupillák, és elég félelmetes lehet, ha valaki csók közben így bámul :D).

Sok sikert :)

márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csókolj, hogy ne legyen tiszta nyál a másik először is! Sokan nem tudják, de elég az ha az ajkaitok egymás finom puszilása is elegendő. A nyelvvel is elég ha megèrinted az fiú nyelvèt és az ajkát is. Semmi nehézség nincs benne ha nem a mandulájat akarod kinyalni a szájából épp. ;)
márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Igyál előtte egy kicsit, nem kell részegnek lenni, de azért legyen jó a kedved. Akkor jön az magától is, a világ legtermészetesebb dolga lesz👍
márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem izgultam előtte. Gyakoroltam eleget :DDD


Olvastam róla, néztem vidiket úgyhogy amit "fejlesztettem" azt "kamatoztattam" is.

márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Így

márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amikor a száját a szádhoz közelíti, kicsit tátsd el a szád. Alighanem a nyelvét a szádba dugja (ne félj, nem fulladsz meg!), ekkor ugyanezt tedd Te is. Ő bizonyára megölel, Te is tedd a kezeid a vállaira vagy a lapckáira, simogasd őt. Túlságosan ne tátsd el a szád (érezni fogod, hol a határ), nehogy kiugorjon az állkapcsod. A többi jön magától. Ellenőrizd magad, így nem harapod meg. A szád szélét ne engedd, hogy szájba vegye, mert a vért alászívhatja a bőrnek (ez történne akkor is, ha Te csibálnád vele) és úgy nézne ki a szád széle, mint amikor megütöd magad és véraláfutásod lesz. Sok sikert.

Én nem árulnám el, hogy még nem csókolóztam. Tedd azt, amit ő tesz veled. Ha nagyon benne vagytok, előfordulhat, hogy kicsurran a nyálad. Töröld meg és folytassátok.

márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
rá fog jonni hamar vagy félre érti.. pl sok férfinál alap hogy megsimogat és észre veszi amikor reszkedsz vagy beijedsz mert alád nyul és egybol sikitasz hogy fáj.. semmi sem olyan mint a romantikus amerikai filmekben . Jelenleg te egy 14 éves tini lány szintjén álsz szellemileg kapcsolat terén.
márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!