Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a rossz ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz ember, ha rosszul viselem, hogy fél év alatt sem feküdtünk le egymással?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és összejöttem az egyetemista csoporttársammal.

Elmondta hogy szűz és emiatt lassabban haladjunk.

Idáig direkt fokozatosan próbáltam haladni hogy ne riasszam el, volt rengeteg csók és összebújás.

Próbálkoztam nála az ágyban, de csak visszautasított.

Kézimunka és orál nincs a kapcsolatban a részéről.

Olyan mintha nyűgnek érezné.

Volt már több beszélgetésünk erről, és oda lyukadunk ki hogy ő nem áll készen fél év után sem.

Rossz ember lennék emiatt ha fél év után már kezdem ezt megelégelni?


márc. 13. 20:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz, de nem illetek össze.
márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy rossz. Miért nem áll készen? Ha tizenéves lenne, tökre megérteném, de gondolom 18-20 minimum van, ne mondja már, hogy ennyi idősen fél a szextől. Természetesen ne erőltesd, de egy kérdést megér, hogy mi a konkrét baja, aztán lehet menni külön, ha nem tud mit kezdeni a dologgal.
márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Már elmúlt 20 éves, szóval nem tini.

Egy két embertől megkaptam hogy ösztönlény vagyok aki csak meg akarja fektetni a csajt

márc. 13. 21:06
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy rossz, és azt sem biztos, hogy nem illetek össze, fél év nem kevés idő, de valami elakadás lehet a csajnál ezen a téren, ha még ennyi idő elteltével sem képes meglépni ezt. Szerintem a türelmeddel bizonyítottad, hogy nem a testiség miatt vagy vele. Beszéljetek erről őszintén. A te nézőpontod is pont annyira fontos mint az övé. Természetesen, nem lehet ráerőltetni, ha nem akarja, de kérdés, hogy akarsz-e még rá tovább várni, vagy lépnél...
márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
31%

2, neki lehet, nem csak testiség a szex. Én is sokáig voltam szűz, pont azért, mert tudtam, hogy nem tudok fél év alatt megbízni senkiben annyira, hogy szexeljek vele.


Azt mellékesen teszem hozzá, hogy tudom, hogy sokaknak a "kézzel-szájjal" kisebb dolog, mint a vaginális szex, de nem mindenkinek.

márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem 15 évesek vagytok, hanem egyetemisták. Fél év után én már készen állnék a helyedben a szakításra. Te már megmutattad a kompromisszumkészségedet, vártál eleget, de a lóf.sznak is van vége. Most vagy fiatal, élvezd az életet, keress egy vidám, helyes kis csajt, akinek nem kell könyörögni.
márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan szerelmes beléd?
márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%

5# Nekem sem csak testiség, de 6 hónap bőven elég idő ahhoz, hogy megbízz valakiben, ha egészséges ember vagy, és nincsenek gondjaid mentálisan. Legalábbis rendszeres találkozások mellett, mivel egy egyetemre járnak, ezért gondolom nem havonta egyszer randiznak.

Ha neked 6 hónap kevés, hogy valakiről el tudd dönteni, hogy csak megdugni akar vagy komolyat szeretne, akkor extrém paranoiás és nagyon szar emberismerő vagy.

márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%
8-as, a másik meg az, ha nekem magamnak sem hiányzik fél évig a szex, föleg úgy, hogy van valakim, akkor nálam is valami gond van.
márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
14%

"Ha neked 6 hónap kevés, hogy valakiről el tudd dönteni, hogy csak megdugni akar vagy komolyat szeretne, akkor extrém paranoiás és nagyon szar emberismerő vagy."


Itt nem arról van szó, hogy attól félek, hogy csak megdugni akar. Hanem arról, hogy nekem a szex intim dolog. Ahhoz nagyon erős bizalom kell. Ha első randin összezárnának és együtt kéne élnünk 0-24, akkor el tudom képzelni.

márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!