Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a rossz ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz ember, ha rosszul viselem, hogy fél év alatt sem feküdtünk le egymással?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és összejöttem az egyetemista csoporttársammal.

Elmondta hogy szűz és emiatt lassabban haladjunk.

Idáig direkt fokozatosan próbáltam haladni hogy ne riasszam el, volt rengeteg csók és összebújás.

Próbálkoztam nála az ágyban, de csak visszautasított.

Kézimunka és orál nincs a kapcsolatban a részéről.

Olyan mintha nyűgnek érezné.

Volt már több beszélgetésünk erről, és oda lyukadunk ki hogy ő nem áll készen fél év után sem.

Rossz ember lennék emiatt ha fél év után már kezdem ezt megelégelni?


márc. 13. 20:54
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Igen, volt előtte lévő srác, aki sokkal türelmetlenebb volt és rángatta a karját.

Lehet emiatt sokk neki a szex és az intimitás.

Mindenesetre gondoltam rá, hogy az utánam lévő srácok nem lesznek olyan türelmesek mint én, max lehet addig amíg meg nem kapják a szexet

márc. 15. 15:57
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
De semmi gond nem lenne ezzel, hogy így érez (nyilván teljesen jogosan), ha hajlandó lenne róla kommunikálni, mint egy felnőtt ember. Szerintem teljesen korrekt, ha elhagyod. Ha ennyire nem tud kommunikálni veled, akkor úgysem mentek sokra.
márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

19-es vagyok

Pszichológusról nem volt még szó?

Mármint finoman megemlíthetnéd neki hogy elmehetne 1-2, vagy néhány beszélgetésre. Nem azért, hogy sietni akarsz, csak hogy tudja oldani ezt a szorongást.

Abból go.dolom hogy nem lenne rossz, hogy megilyedt amikor lehúztad a bugyiját a nadrággal együtt. Ha hagyja hogy ze kielégítsd nem aszexuális. Az is jó, hogy nem erőlteted, nem várod el a viszonzást. Viszont ha fél év után sem mozgatja meg az irántad érzett szeretet arra hogy legalább a kezével örömet akarjon okozni, az nagy feszültség, félelem. Azt valahogy oldani kéne.

márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
"Rángatta a karját" Hát ha ez okozott neki ekkora traumát akkor járjon pszichológushoz... Ha mindenre csak sértődik, nem beszélgetést kezdeményez őszintén, vagy elgondolkozik azon amiket mondasz neki, akkor hagyd, éretlen, nem érdekli a szex, meg igazából te sem, a kapcsolat is csak egy dísz dolog neki.
márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Szakítottunk végül is.

A beszélgetés alatt is csak azt hajtogatta, hogy én "arra" hajtottam.

Nem volt képes felfogni hogy fél év kapcsolatban már jó lenne szexelni vagy legalábbis orálisan kényeztetni a másikat.

Szóval én elengedtem ezt a dolgot és hogy rosszul érezzem magam, mert szeretnék szexelni a kapcsolatban.

márc. 17. 20:39
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jól döntöttél. Sok sikert kívánok, hogy megtaláld a párod!
márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!