Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a rossz ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz ember, ha rosszul viselem, hogy fél év alatt sem feküdtünk le egymással?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és összejöttem az egyetemista csoporttársammal.

Elmondta hogy szűz és emiatt lassabban haladjunk.

Idáig direkt fokozatosan próbáltam haladni hogy ne riasszam el, volt rengeteg csók és összebújás.

Próbálkoztam nála az ágyban, de csak visszautasított.

Kézimunka és orál nincs a kapcsolatban a részéről.

Olyan mintha nyűgnek érezné.

Volt már több beszélgetésünk erről, és oda lyukadunk ki hogy ő nem áll készen fél év után sem.

Rossz ember lennék emiatt ha fél év után már kezdem ezt megelégelni?


márc. 13. 20:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy ösztönlény. Aki 20 évesen fél év együttjárás után is tartogatja a virágját (kézit is orált is mellőzve), az valamilyen mentális problémával küzd.

Ha oda is adja magát, akkor sem ő lesz az új lepedőakrobata.


Szerintem ez egy elég intő jel. Ha valaki pár hétig vár, az oké. Fél év sok. Felesleges ebbe a kapcsolatba ölnöd az idődet.

márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%

"Volt már több beszélgetésünk erről, és oda lyukadunk ki hogy ő nem áll készen fél év után sem.


Rossz ember lennék emiatt ha fél év után már kezdem ezt megelégelni?"


Ha rossz ember nem is vagy, a párkapcsolatra alkalmatlan már tuti igaz rád. Legyél már kicsit több, mint az álló farkad!

márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
49%
Fél év alatt arra nem képes hogy legalább szájjal kielégítsen? De hogy még kézzel sem? Korábbi partnereinek sem csinálta? Mert akkor komoly komplexusa van a csajnak, ha viszont igen, akkor nem szerelmes beléd, sőt talán annyira nem is vonzódik hozzád.
márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
20%
Miért hiszitek azt, hogy az orál nem olyan nagy dolog, mint a szex? A szádba venni ezerszer undorítóbb.
márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a sok képmutató szentszűz nőt akik itt minden választ lepontoznak közbe meg orrbaszájba..Na de attól függ ha még szűz akkor légy türelmes ha nem akkor sok a 6 hónap kérdezz rá mi az oka.Vagy tényleg nem vagytok egymáshoz valók.
márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, fel év nagyon soknak tűnik. Mi anno amikor osszejottunk az első párommal 17 évesen, közel egy év után feküdtünk le, de nálunk volt előjáték meg ilyesmi. Szerintem ez azért nem épp az általános, hogy 20 évesen fel év után megfogni sem akar. Mivel elmondta, hogy nem all készen és nyilván nem szabad raeroltetned ezt én a helyedben szakitanek.


25N

márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%
15, miért hiszed, hogy az pontoz le, aki orrbaszájba?
márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%
Nagyonis türelmes vagy. FÉl év nem kevés idő.
márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy rossz ember! Tök rendes pasinak tűnsz. Fél év hosszú idő. Pláne hogy nemhogy orál,.de még petting sincs.


Picit célirányosabban kellene beszélgetnetek.

Lehet hogy valamikor erőszakoskodtak vele. Vagy nagyon úgy nevelték, hogy a szex "csúnya" dolog. Esetleg még arra gondolok, abból hogy azt mondtad "nyűgnek érzi a szexet", hogy aszexuális. Ez lenne a fő tippem. De azért türelmesen, szépen, elbeszélgetnék vele.


Én nem vagyok az a várjunk X ideig a szexel típus. De ha megvan a kivárás is és két ember szereti egymást, akkor jobban akarja szeretni egymást. Mármint összebújásnál jobban megszeretgetni, örömet okozni a másiknak. Így vagy úgy.

34N

márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem is kapcsolat...
márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!