Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhatok én így gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhatok én így gyereket jogosan?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de nem tudom hogy fogalmazhatnám meg másként rövidebben.


Arról lenne szó, hogy 35 éves pár vagyunk. Két éve együtt. Én vagyok a nő.

Együtt élünk az ő házában. "Közös" a kassza. Én nem tudom hogy ő mennyit keres. Azt látom hogy egész jól. Ő tudja hogy én mennyit. Szerencsére nem egy sz*rrágó. Nemrég kaptam tőle egy használt autót is. Ezért bűntudatom is van. Nem érdemeltem meg. A hitelt ő fizeti. Ehhez ragaszkodik. A rezsink minimális. Azt is ő fizeti. Azt mondja, úgy egyszerűbb. Ő simán bele nyúlhat a tárcámba ha épp nem hozott pénzt magával,vagy kell neki egy bizonyos címlet. (Nekem ez magától érthetődő.) A boltban, vagy más helyeken az fizet aki gyorsabb.

Nemrég elvesztettem a munkámat. Alkalmi munkákat vállalok. Így van pénzem élelmiszerre és benzinre.


Beszéltük, hogy majd szeretnénk gyereket. Na mármost, szerintem ideje lenne. Legalábbis ezt érzem. Viszont amíg dolgoztam is, jól kerestem ugyan. De hivatalosan nagyon nem. Sem így, sem úgy nem lenne szinte semmi bevételem terhesen és a baba születése után. (A félre tett pénzem is elfogyott már.)


Szóval, épp csóró munkanélküli 35 éves nő vagyok. Hozzam fel a gyerek témát vagy sem? Nem pofátlan dolog ez így?



márc. 14. 00:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
8%
Persze hogy hozzád. A gyes alatt úgysem járnál dolgozni. Akkor a gyerek lesz a munkád.
márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a pároddal kellene megbeszélned. A kétségeidet is, ami a munkát illeti. Nem mersz őszinte lenni vele?
márc. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a párom, de ezt tipik annak a példának érzem hogy: Bele tette a popóját a készbe, nem dolgozik és szül egy gyereket.
márc. 14. 00:43
 4/52 anonim ***** válasza:
69%
Tiszta hülye vagy. Önként vonulsz börtönbe.
márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Pedzegettem már a témát. Hogy a bejelentés miatt sajnos nem lesz bevételem majd terhesen. De akkor még megvolt a munkám és a félre tett pénzem.

A gyerekvállalás mikor kérdéséről nem beszéltünk még. Kicsit gáznak.érzem most felhozni. "Úgysincs munkám, inkább szülök egy gyereket."

márc. 14. 00:45
 6/52 A kérdező kommentje:
Milyen börtönbe?
márc. 14. 00:46
 7/52 A kérdező kommentje:
Eléggé el is lustultam mióta csak az alkalmi munkák vannak. Ha nem kell menni sehova, van hogy egész nap pizsiben vagyok. Nem lehetek túl motiváló.
márc. 14. 00:48
 8/52 anonim ***** válasza:
92%

Nála laksz.

Nem tudod, mennyit keres.

Ő tudja, mennyit keresel.

Nyúlkálhat a tárcádba.

Minden pénzügyet ő intéz.


Ez gyerek nélkül is gázos. Gyerekkel meg esélytelen lesz a lelépés.

márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
12%
Engem nem zavarna, akkor a gyerek,meg a háztartás lesz a feladatod.
márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
80%
Te épp elég gyerek vagy neki, ne akarj felelősséget vállalni egy másik életért.
márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!