Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy lány azért nem kell a fiúknak mert túl magasan “kvalifikált” ?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt akinek már évek óta nincsen párkapcsolata. Ízlések és pofonok kérdése az , hogy a kinek mi tetszik de tagadhatatlan hogy a lány add magára. Kondizik sőt oktatja is. Ez mellett Jogi diplomája van. Vagy 5 nyelven beszél. 24 éves korára saját lakás meg autó hitel nélkül. Jó családi háttere is van. Ez mellett aktív társasági életet is él de csak többnyire barátnőivel nem srácokkal. Létezhet hogy túl önálló és ezért nem akarják felszedni ? Nyilván ha már ilyen skilljeid vannak akkor elvárásod is van.
márc. 18. 06:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe se jutott, hogy nem köti az orrdora, ha éppen van valakije? Nem vágyik futó kalandokra? 24 éves, jogot tanult (meg 5 nyelvet...), eléggé elfoglalt volt eddig.

Vagy csak simán leszbi.

márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem, pina az pina, itt inkább az a gond, hogy túlértékeli magát a semmire a csaj.
márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem főként az időhiány miatt nincs párja. Azért a jog meg a nyelvtanulás eléggé időigényes. És a kondizás sem 20 perc lehet egy héten. Ettől függetlenül elképzelhető, hogy nem mernek nála kezdeményezni, mert túl jónak tartják magukhoz képest.
márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudni,viszont azt én is látom pár barátnőm példájából a férfiak irtóznak az okos nőktől.És nem is arra kell gondolni,hogy tanult intellektuálisan,hanem az is elég nekik,ha van saját véleményed,nem az insta meg a tiktok az elfoglaltságod meg esetleg normális kapcsolatra vágysz.A férfiaknak buta nő kell.Tehát aki felé nem kell túlzott nagy lépéseket tenni,könnyen meglehet fektetni,jól néz ki,ne legyen túl okos,és kb vesse alá magát a férfi akaratának.Lehet csak a környezetemben volt sok rossz példa,de én ezt láttam főként.

Ha a csaj jogot végzett,100% nem az a típus,amit leírtam.Meg persze előfordulhat az is,hogy a legtöbb pasinak hátrány is.Azért valljuk be,a csaj 24 évesen dr címet visel,a korabeli férfiak meg? A legtöbbet csak a bulizás meg a csajok idétlen lájkolgatása érdekli a közösségi okdalakon..életcél kb semmi.Ha meg gazdag,akkor esélyes,hogy a családja is egy társadalmilag azonos férfit képzel el a lány mellé.

márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ezt mondjuk úgy írtad, hogy aki nem ér el doktorit az semmit nem ér..tudod nem mindenkinek ugy az a célja az életben.
márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

"viszont azt én is látom pár barátnőm példájából a férfiak irtóznak az okos nőktől"


Inkább az okoskodó nőktől, ha érted a különbséget.

márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van neki valaki, de nem tudsz róla, vagy leszbikus, vagy nagyon válogat.
márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki CSAK ezért szerencsétlen a párkeresésben. Persze, van olyan férfi, nem is egy, aki ettől vagy megtorpan, vagy komplexusai vannak, vagy olyat keres, akit irányíthat, de legalább ennyi van, akit ez nem zavarna. Ha nincs párja, akkor emellett még belejátszik jó pár faktor... és ahhoz meg ismerni kellene. Akar egyáltalán / próbálkozik? Hetero egyáltalán vagy épp aszexuális? Elviselhető a természete párkapcsolatra? Elvárja minden téren azt a szintet, amit ő hoz, vagy többet? Természetesen, görcs nélkül, "értelmesen" tud ismerkedni? Van vmi gyerekkori trauma, ami bármiben meggátolja? Fél a kötöttségektől? Problémás egyedekhez vonzódik?...
márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én csak annyit üzennék a túl magasan kvalifikált lánynak, hogy: *EMELLETT
márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%
mondjuk tanulni is konnyebb ha luxusba vagy jómodu csaladba szuletsz.. persze lehet tanulni csak ha xarba szulettel es mar gyerekkent mentalisan beteg vagy akkor nem eppen az iskolára koncentral a tobbseg.
márc. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!