Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy normalizálódhatna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy normalizálódhatna a viszonyunk, s miért ilyen dühös rám ez a férfi?

Figyelt kérdés
Egy férfi elkezdett közeledni hozzám, barátkozgatni,szívességet tenni,programokat bedobni, de egyértelműen mondtam neki, párom van, nem mentem, de mivel úgyis találkoznunk kell, természetesen, ahogy mindenkivel, vele is kedves voltam ezután is. Ez ment hetekig, mikor egyszer, talán ahhoz tudnám kötni, hogy a párom bejött hozzám, s ez a férfi együtt látott minket. De nem biztos, hogy ez volt az oka. Azután és azóta nincs megállásom előtte. Dühös rám, indulatok vannak benne, csak lesek, hogy tudott így megváltozni, őszintén, szóhoz sem jutok. Közben látom, hogy ettöl függetlenül nézi mindig mit csinàlok, mi van a környezetemben, mit viselek, meg hallottam, hogy másoktól érdeklődik rólam, hogy hogy vagyok, és ezt már a mérgessége után tette. Ijesztő. Mi lehet ez a viselkedés változás? Ha így utál, miért kérdez rólam? Rosszat forral ellenem? Rosszat képzel rólam?

#Kedvességböl #Gyűlöletbe
márc. 21. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

“barátkozgatni,szívességet tenni,”

Ezt a közeledése elfogadásának vette.

Nem tartottál kellő távolságot.

Ő meg csalódott, hogy elveszítette, akit birtokolni (!) akart.

Minél messzebb tőle, annál jobb, mert az ilyen bosszúálló.

márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Valszeg te vagy az egyetlen a környezetében aki köré legyártja a maga kis történeteit.

Jelenleg nem tudja másra kivetíteni a szexhiányát, a kapálózásait, az indulatait, a remenytelenségèt hanem ezekhez megtalált magának téged szereplőnek.


Nagyon sok pasi él egy altala kitalált elképzelt halucin kisvilágban. És kitalálják a szerelmet abba a féltékenykedest a veszekedéseket kibékuléseket es ezt lejátszák magukban. Es vakok arra, nem látják azt hogy akire kivetítenek annak ehhez az egészhez pont semmi köze nincs.


A gyilkosok is hasonlok a filmekben. Kitesznek x emberrol képeket a falra rányomnak valamiféle bennük rejlő gyűlöletet ezen hergelik magukat naponta, forralják a gyilkossagot, közben a másik meg nem is ért semmit hogy ezt meg mi lelte.


Mjndenkinek van amugy valamilyen elképzelt világa mátrixa, csak a normalisabbak valahogy észreveszik azt is, ha ebben nincsenek szereplők és csak ő képzelte oda.

márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard normalizálni, bekattant a visszautasítás miatt. Ha megpróbálod, azt fogja mindenkinek mondani, hogy ez a bizonyítéka annak, hogy szórakozol vele. Ez a férfi típus szokott mindenféle rosszindulatú pletykákat terjeszteni, hogy bosszút álljon, és befeketítsen. Ezért is érdeklődik még, ezekhez az infókhoz szövi a történeteit.
márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Látta a párodat. Valszeg jobb pasi, mint ő. Szerintem kerüld, szigorú munkakapcsolat legyen.
márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jobb pasi lenne megértette volna hogy ja hát igy johogy esélye sincs.
márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg nem hitte el, hogy valóban van párod, és gondolta, majd megpuhit.

Aztán kiderült, hogy valóban van. És valszeg jobb pasi, mint ő.

márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!