Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy szexkapcsolat/barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy szexkapcsolat/barátság extrákkal kapcsolatom több,mint 1,5 évig tartott majd a pasi egyik napról már a másikra szónélkül eltűnt az életemből.Vajon miért tűnt el?(nem új nő miatt azt tudom)

Figyelt kérdés

Ez már több,mint 1 éve történt.Azt hittem új nő miatt lépett le 1 éve,de csak most tudtam meg,hogy nem volt azóta barátnője se,se tartós laza kapcsolata.Max egyéjszakás kalandjai lehettek.

Miért tűnt el akkor 1 éve?



márc. 23. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem gyakori kerdeseken fogsz valaszt kapni.
márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ez nem barátság extrákkal kapcsolat volt, hanem szexkapcsolat.


Miért ment el? Talált mást avagy nem akart már veled együtt lenni.

márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt attól az illetőtől kéne megkérdezni.

Én nem tennék ilyet, hanem megmondanám, ha már nem akarnám folytatni.

38/F

márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előtte is írták, erre a pontos választ csak tőle tudhatod meg, mert mi csak találgathatunk. Az a baj, hogy ilyenkor apróság is elég, lehet mondtál vagy tettél valami olyant, amitől azt gondolta, hogy te többet szeretnél, akárcsak azt, hogy találkozzatok gyakrabban, vagy már ő vágyott valami másra, komolyabbra. Sajnos az a tapasztalatom, hogy férfi és nő között a barátság se annyira tartós, szóval ez inkább szex, és ha részéről csak ennyi, akkor vágyott már valami újra.
márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem akartam tőle szexnél többet és ő se akartam tőlem.Ő sokkal jobban ragaszkodott hozzám...Én nekem a vége felé(utolsó 2-3 hónap)volt már másik pasi is nekem akivel összejárogattam.Amiről ő is tudott és egyáltalán nem zavarta.megbeszéltük,hogy mindenki azt csinál amit akar mivel ez nem párkapcsolat.
márc. 23. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5. akkor zavarta hogy massal is baxol ezert magyarazkodas helyett csak le lepett.
márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy a 6-os írta! Ismerem ezt a helyzetet ,mert egy volt kolléganővel hasonlóan vagyok, illetve voltam. Eleinte az ember lazán veszi érzelmileg, de élvezi, hogy van akivel írogathat, telefonálhat, meg persze lefeküdhet, viszont ez szinte 24 órás buli, mert gondolom egész nap írogattatok. Viszont ha az egyik félnek lesz valaki más, akkor a barát durván háttérbe szorul. Abban az esetben se lesz már a régi az egész, ha továbbra is szeretne találkozgatni, mert nem akkor ér rá , mikor akar. Ennek a volt kolléganőnek is van valakije most, full rá is telepedett, állandóan ott van náluk, de jelenleg is írogat nekem , pedig ott van vele. Viszont azért engem is zavar, hogy már alig tudunk találkozni, és már 3x lemondta a találkozót. Szóval ennek nálunk se lesz nagyon folytatása.
márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor most felszabadult egy kis időd ha jól értem? :))
márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem akart már második lenni, még ha csak barátnak is tartott, akkor sem jó azt érezni, hogy már nem figyelsz úgy rá mint előtte, és ha van új pasi. Már azt is rossz látni, ha valakivel ismerkedsz, és fenn volt pl mesengeren, de nem írt, vagy akár napokig már be sem lépett, mert mással volt. Ez neki különösen rossz lehetett , ha többet érzett, hiszen te így csak kihasználtad. Gondolom a vége felé más szex is egyre kevesebb, vagy semmi, így nem volt számára más választás mint lelépni.
márc. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!