Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exeim nézegetik az insta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeim nézegetik az insta storyjaimat, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2 exem van és mindkettő nézegeti az insta sotryjaimat, úgy, hogy egyikőjük sem követ. Tehàt minden alkalommal rá kell keresniük a profilomra és úgy megnézni. Elég régi sztorik, 10 éve vagyok együtt a férjemmel. Félre értés ne essék, nem őket nézegetem de mindig át szoktam futni azért, hogy kik nézik meg. Szerintetek ez miért lehet, ti is rá szoktatok nézni az exeitekre?

márc. 25. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is néznek, mondjuk én tudom mit akarnak. Megd@gni mivel elég egyértelműen közlik is. Nekem is férjem van és a második babát várjuk. Az meg a legjobb az egészben hogy anno ők szakítottak velem mégse kopnak le, mert arra persze jó lennék. Azt az örömöt meg nem adom meg hogy letiltsam őket, jókat nevetünk párommal milyen szerencsétlenek
márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, néha-néha rálesek, bár úgyse posztol soha semmit :D Nem érzek iránta már semmit, sőt, örülök hogy szakítottam.


Szimpla kíváncsiság, mert azért mégis része volt az életemnek. Beszélgetni nem akarok vele, csak ránézek, hogy jól megy-e a sora.

márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert követ Instán...

Én is végigpörgetem az instasztorikat, nem ellenőrzöm, hogy kiét nézem és kiét nem. Semmi nincs mögötte.

márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as

Írtam, hogy nem követ egyikőjük sem!

márc. 25. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4

Oh, my bad.


Akkor viszont csak kíváncsiskodnak, gondolom... Az mindenestre fura, hogy vállalják.

márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igeen nekem is az a durva, hogy saját profillal néznek :D

Bàr valószínű a férfiak egyszerűbbek ilyen szemszögből és nem foglalkoznak vele, lehet azt gondoljak nem is veszem észre

márc. 25. 15:40
 7/11 A kérdező kommentje:

1-es

Jesszus, nem gyenge..Az egyikükkel én szakítottam, a másiknál viszont ő dobott engem... :D

Én is gondolkodtam, de mondom had nézegessenek csak.

márc. 25. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Dugni vagy kíváncsiság hajtja őket.
márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Unalomból.
márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Hízlalja az egódat, mi?

Storyt kitenni, aztán lesni, hogy ki nézi meg, mindezt tíz év boldog házasságban, ejh.

Na de azért csak izgatja a fantáziádat, ha még ide is kiírtad...

márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!