Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Számotokra mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Számotokra mitől lesz egy férfi kiábrándító?

Figyelt kérdés
Melyik tulajdonsága az egy férfinak, ami nem tetszik?

ápr. 7. 15:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

10

Nem kell Pesten lakni ahhoz, hogy az ember normálisan éljen. De bocsi, hogy normál körülmények közt élve nem akarunk olyat, aki az önállóságig nem jutott el.

ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Igénytelen a külsejére, környezetére

Buta

Sokat iszik, dohányzik

Sokat káromkodik, már egyfajta töltelékszónak használja

Folyton panaszkodik mindenért, de nem tesz semmit, hogy változtasson a neki nem tetsző dolgokon

Nem vállalja a felelősséget, mindenről más tehet

Aggresszív

Nem lehet vele normálisan kommunikálni

Megbízhatatlan

ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Ápolatlan, durva, megcsalja a párját, lekezeli a nőket, nincs terve az életben, túl negatív. Nem dolgozik, nem tanul, eltartatja magát.

Szerencsére ilyenek nincsenek a környezetemben.

Van egy pasi, aki nagyon tetszik, megtudtam, hogy dohányzik, hát de kár érte, de sajnos ez is teljesen kizáró ok.

ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%
Vidéken max egy 100-asért is lehet albit találni. Ez a fizetésed 70%-a? Nem árut töltögetni kellene részmunkaidőben, hogy maradjon idő otthon WoT-ozni és akkor lenne pénz normális, felnőtt életre.
ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%
14# Jobb lenne ha nem néznéd le ezt a munkát te s*ggfej. Ha ők nem lennének,te nem tudnál mit zabálni.
ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

15

Valaki nem hallotta még az "automatizáció" szót. :))


Amúgy meg igaza van a 14-esbek, csak gondolom rosszul esik belátni. Én is látom, hogy szar helyzetben van az ország, de azért egy felnőtt férfitól nem olyan hű de elképesztően nagy elvárás, hogy tudja önállóan eltartani magát és ne anyuci mellett éljen a gyerekszobában.


Ha ott tartunk, hogy ezt sem lehet elvárni, akkor tényleg nincs remény.

ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

16


Igaza van valóban. Én 18 éves korom óta Ausztriában élek egyedül, albérletben.


Viszont azért az meg pont a nőkre jellemző, hogy jönnek ezzel a leválás dologgal meg "igenis ne lakjon a szüleivel" dumával és a többség soha az életében nem tartott fent egyedül albérletet, hanem az egyik pasitól a másikhoz hurcolt át. A nők többsége ugyanúgy a szülei lakásából óbégatja ezt a "nem férfi aki otthon él" dumát, vagy épp az aktuális faszi kuckójából.


Ezt csak úgy "érdekességképpen" írtam. Nyilván vannak nők, akik szintén önellátóak 20-25 évesen, de többség egyáltalán nem, csak odacuccolt az aktuális kandúrhoz. Ez pedig szintén nem a klasszikus "leválás" amit ők hangoztatnak.

ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%

17

Nos, nem tudom, milyen körökben mozogsz, de én egyedül élek, akárcsak a barátnőim többsége. Na és ha egy pár közös albérletben van, az nem a "pasinál élés", csak jelzem. Annyi fiatal srácnak meg nincs saját lakása, hogy igaz legyen, amit írsz, szóval inkább ne hazudozz.

ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%

18


Én nem saját lakásról írtam. Én azt írtam, a nők többsége ugyanúgy NEM tartott fenn soha egyedül egy albérletet saját keresetből, hanem fogta magát és cuccot az aktuális kandúrhoz, ami totál mindegy hogy albérlet vagy saját lakása a férfinak. Amikor meg vége lett, akkor cuccolnak vissza a mamához, vagy át az új faszihoz.


Olyan körökben mozgok, ahol tisztán látom azt, amiről írtam 😀 Az hogy neked fáj az igazság, az a te problémád. Semmivel sem vagytok különbek mint a férfiak. Szóval inkább te ne hazudozz kiscsillag.

ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%
A közösen fenntartott albérlet továbnra is önállóság. Ne hazudj már, hogy a férfiaknak, főleg a fiatal fiúknak lenne arra pénze, hogy egyedül fenntartsanak egy kétszemélyes albérletet ÉS EMELLETT egy másik embert. Mondd a kis meséidet olyannak, aki elhiszi, mucuka.
ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!