Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért őt választotta helyettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért őt választotta helyettem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 18 éves sráccal, nagyon művelt, karizmatikus, olvasott fiú, jó vita és beszélgetőkészsége van és szerintem rendkívül érett a világlátása. Kifejeztem az érdeklődésem iránta, de visszautasított. Első éves egyetemista vagyok, idősebb, tapasztaltabb, saját albérletem van és dolgozom, hasonlóan művelt vagyok mint ő, képes vagyok a gondolatmenetét felvenni és tartani vele a lépést és nagyon hasonlít az érdeklődési körünk, szinte teljesen egyezik. Helyettem egy 16 éves ribit választott, akinek annyi a személyisége hogy több táskája van mint IQ pontja, felismerhetetlenre festi magát és nagyok a mellei. Miért az ilyen lányokra mennek mindig a fiúk?


20/L



ápr. 15. 12:32
 1/8 anonim válasza:
85%
Szerintem egyértelmű a döntése nyilván csak egy kis könnyed viszonyt akar és így nem kell magát nagyon törnie sem a csajnak..téged szerintem komolyabban vesz és ő most testiségre vágyik
ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert te úgy érzed, hogy összeilletek, attól még ő nem így érzi. Más az ízlése. Ez van.
ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát mert ő még kisfiú. Az ilyen srácoknak még bele telik pár évbe, mire rájönnek a “ jó nők” csak arra jók. Most itt a “ jó nőket” a számukra “ b@szható”ra értettem. Ne izgulj az én párom 25 volt mikor kitalálta élni akar, és összekavart pár 16-18 éves csajjal. Majd ha felnőnek átgondolják mi a fontos. Vagy nem.

26 / N

ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem kapcsolatot akar.
ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak belső dolgokat írtál, de arról semmit nem tudni, hogy a külsőd vonzza-e. Valószínűleg nem, mert amíg nem vonzódik hozzád a külsőd miatt, egy ilyen fiatal srácot, akiben dúlnak a hormonok, nem fogják felizgatni a belső értékeid.
ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mert 18 éves es tul eretnek erez teged magahoz képest.. ezen nem kell kiakadni. te is keress idosebb pasit.
ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég értelmes volt ahhoz, hogy tudja jobb ha nem téged választ hanem fiatalabbat.
ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlbonyolítani. Nem tetszel neki, nem azokhoz a külső-belső tulajdonságokhoz vonzódik amit te képviselsz.
ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!