Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meddig bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom meddig bírom a munkahelyi körülményeket, de a férjem azt mondta ha felmondok akkor költözzek is el. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen napi szinten piszkálásnak vagyok kitéve, ezért már undorral járok be. Keresek másik munkahelyet gőzerővel, de eddig még semmi nem jött össze. Legszívesebben már felmondtam volna, de mikor említettem a férjemnek a felmondást azt mondta, hogy akkor költözzek el itthonról, mert ő nem fog eltartani senkit.Nem tudom mikor találok másik munkahelyet. Vagy valóban el kellene költöznöm arra az időre? De akkor mi lesz a kapcsolatunkkal? Szóval teljesen patthelyzet.
ápr. 30. 10:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
81%

#30

Teljesen igazad van. De nem ismerjük a körülményeket. Lehet, hogy először a férj is így kezdte.

Nem tudjuk, hogy mi az oka a "piszkálásnak", mióta dolgozik ott, mióta házasok, hányadik munkahely, stb.


Sajtos volt olyan exem, aki az összeköltözés után egyből felmondott. Elvileg mert nem tudott volna bejárni dolgozni. (Érdekes, amíg jártunk, megoldotta.) Utána kb vezérigazgatói állást keresett milliókért, és ment a hiszti, hogy nem veszik fel. Aztán elment 50 km-re pizzafutár állásra jelentkezni, amit azért nem vállalt el, mert elviszi a benzinpénz a fizetést. Pár hónap türelmi idő után megmondtam én is, hogy vagy lesz munkája a héten, vagy a hétvégén elköltözik. Láss csodát, lett munka. Eztán jött az az időszak, mikor maximum egy évig bírta mindenhol. Mindenhol őt piszkálják, bunkó a főnök, a többiek nem csinálnak semmit, mindenki hülye, stb. Sajnos voltam olyan hülye, hogy egy darabig pátyolgattam, meg támogattam anyagilag. Aztán elszakadt a cérna és kiraktam. Sokkal előbb kellett volna!

Ez után természetesen minden szívtelen, haszonleső, pénzéhes ribi voltam.


Röviden: valóban másképp kellene ezt a férjnek megfogalmazni. De sajnos ma a többség nem engedheti meg magának, hogy úgy mond fel, hogy nincs másik helye.

ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
25%

#31 Szerintem meg teljesen más dolog egy párkapcsolat meg egy házasság.

Meg már nem azért, az nem jellemző a nőkre, hogy azért nem találnak munkát, mert vezérigazgatói állásra hajlandók csak pályázni.

Meg azért valahol egy férfitől csak elvárás az, hogy nagyobb legyen fizikailag és lelkileg a teherbírása, mivel biológiailag is ez így van.Szerintem azért a te helyzeted másabb, mint a kérdezőé.

ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
91%

31.


A legtöbb ember mondjuk nem "elmegy", hanem elküldik. Vidéken bárki vidáman szopatható, mert alig van munkahely.


Egy random vidéki településen (nem megyeszékhely) általában van 4-5 munkahely. Ebből egy börtönszerű gyár, postahivatal, MÁV, helyi kormányszervek (de ott sokszor 40 évre bebetonozott "már 20 éve is öreg volt" asszonyok unatkoznak) és így igazából ennyi. Ezen felül változó kis magáncégek 1-1 állással. A többség szerintem nem tudna mit kezdeni, ha holnap megszűnne az állása. Iszonyú nehezen fog másikat találni.


Mióta a nagyobb cégek rájöttek, hogy a filippínó rabszolga bármikor leidézhető, és nem kár érte, azóta megy is a magyarok lecserélése. Van olyan környékbeli kistelepülés, ahol lassan már több is a "vágottszemű", mint a magyar.

ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

19:46: "Meg azért valahol egy férfitől csak elvárás az, hogy nagyobb legyen fizikailag és lelkileg a teherbírása, mivel biológiailag is ez így van."

De akkor miért gond a "Wage gap" női és férfi munkavállalók között?

ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

#34 Elnézést, erre mondják azt, hogy kevered a szezont a f*szommal.

A kettő teljesen más kérdéskör, nem szabad a kérdést szétoffolni ennek a megvitatásával.

A wage gap amúgy azt jelenti, hogy egy azonos munkakörben dolgozó, azonos teljesítményt nyújtó munkavállalót jobban megfizetnek, csak azért, mert férfi.Ez teljesen más téma.

ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
22:38 Nem hinném, hogy teljesen más téma, nem keverek semmit. A kommentben írt magasabb fizikai és lelki teherbírást (19:46) magasabb jövedelemmel díjazza a piac, ez igaz. Én férfiként élem meg azt, ami a kérdező Hölgy és ez speciel nem érdekel senkit, mert férfi vagyok és tűrnöm illetve bírnom kell. De ne offoljuk a kérdést.
ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik régióban éltek? Sajnos eléggé nehéz most állást váltani, nekem is ez a tapasztalatom. :(
ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!