Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meddig bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom meddig bírom a munkahelyi körülményeket, de a férjem azt mondta ha felmondok akkor költözzek is el. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen napi szinten piszkálásnak vagyok kitéve, ezért már undorral járok be. Keresek másik munkahelyet gőzerővel, de eddig még semmi nem jött össze. Legszívesebben már felmondtam volna, de mikor említettem a férjemnek a felmondást azt mondta, hogy akkor költözzek el itthonról, mert ő nem fog eltartani senkit.Nem tudom mikor találok másik munkahelyet. Vagy valóban el kellene költöznöm arra az időre? De akkor mi lesz a kapcsolatunkkal? Szóval teljesen patthelyzet.
ápr. 30. 10:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként bizonyos esetekben annyira köt munkaszerződés felmondási időhöz, hogy olyankor muszáj előre felmondani és másik munkahely nem vár 2 hónapot. Persze ezt az ember olyankor eltervezi és be van biztosítva. Én csináltam ezt évekkel ezelőtt és még nyaralni is mentem Balatonhoz munkanélküli járadék alatt. Most nem tudnám megtenni.
ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanez a helyzet a párommal. Ő a férfi. Annyira utal már bejárni, hogy borzalom. Folyamatosan stresszel.

Mondtam neki, hogy jöjjön el, szívesen eltartom magunkat, amíg munkát keres, de ne stresszeljem, mert art az egeszsegenek. Szerintem egy normális kapcsolat itt kezdődik (és mi még csak házasok sem vagyunk)…

ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
79%
Stresszeljen*
ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
2%
Nyilván nem vállalasz be az ágyba dolgokat,ha pl lenyelnéd a tejét ahogy a nők 90 százaléka teszi egy percet nem kellett volna dolgozz
ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

Keress új munkahelyet, és válj el tőle!


Gusztustalan megnyilvánulás egy férjtől ez.

ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Van megtakarításod?

Ha van félretett pénzed és normálisan be vagy jelentve, akkor kapnál pár hónapig ellátást, nem a férjed tartana el.

Többieknek igaza van, ne csak munkát cserélj, hanem férjet is!

ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
4%

16.


Na ja, egy olyanra cserélje, aki szintén segíjen van. A helyi kisebbségi telepről bőséggel válogathat.

ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%
17! Ha van megtakarítása (amihez kell egy megfelelő intelligencia szint és jövedelem) normális munkája, nem hiszem, hogy segélyből tervezi leélni hátralevő életét, de 1-2 hónapot lehet otthon, amíg talál mást, mielőtt idegileg tönkremegy.
ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
19%

18.


Ez nem ezen múlik. Ha éhbért fizetnek (és Magyarországon ez igen gyakori, sőt vidéken szinte más nincs is), akkor nem nagyon fog tudni félretenni.

ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
21%

Az a helyzet, hogy a másik munkahelyeden is nonstop piszkálni fognak. Akárhová mész, mindenhol lesz legalább 1 ember, aki puszta szórakozásból kikészít. Hatékonyabb, ha megtanulsz kiállni magadért.

A férjed meg nem valami támogató.

ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!