Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le azokat itt, akik kimondják az igazságot? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Elég nyilvánvaló, hogy a lányok a külsőségekre(kinézet, anyagiak) mennek, ennek ellenére itt is, még egy anonim(!) oldalon is leszólják azokat, akik ezt le merik írni. Én nem csak itt vállalom a lányokról ezt a véleményem, bárki élőben megkérdezne, ugyanúgy vállalnám úgy is a véleményem.

Miért kell mellébeszélni, tagadni ezt még egy névtelen oldalon is?!


2011. jún. 20. 18:22
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg nem mindenki akkora paraszt mint te. Bár szerintem is sokan vannak akik itt sem vállalják, de közel sem mindenki.
2011. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
71%
Mert a pasik nem a külsőségekre mennek?:) Csak mondjuk az anyagiakat leszámítva... de ha belegondolok, akkor átvitt értelemben még az is fontos lehet, hiszen a nők abból fizetik a csinos ruhákat, fodrászt, műkörmöst, szilikonmellett vagy akármit.
2011. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
... van aki komolyan gondolja
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Másnak pedig más a véleménye. Én nem szóllak le, de nem értek veled egyet magamból kiindulva.
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes. Én pont ma írtam, hogy csak diplomással kezdek. erre valaki elkezdett pocskondiázni, hogy milyen alja vagyok már, hogy csak a diplomásokra hajtok, tőlem aztán lehet tahó is.


Nem. csak szeretem a tanult férfiakat (a tanár is diplomás, mégse gazdag!)

2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
igazából az a baj, hogy a hülye elkeseredett pasik nem fogadják el, ha valakinek tényleg nem a kinézet/pénz/méret a lényeg.... amúgy sokan beismerik, de tényleg vannak kivételek, csak ti nem hiszitek el
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a pénz nem csak pénz. Azt meg is kereste valamiből. Az pedig, hogy egy férfi képes fenntartani egy családot, természetesen vonzó. Evolúciós szempontból is. Megnézzük melyik férfi lenne képes fenntartani a családot, és annak szülünk gyereket. Nem túl bonyolult.
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert amit leírsz, az csak a lányok egy részére igaz, de nem mindre. Nekem pl. annak ellenére is van feleségem, hogy egyébként nagyon rossz fogás vagyok anyagi szempontból.
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Csak pusztán azért, mert az élet nem fekete-fehér, és mindennek oka van, no meg van ilyen is és olyan is. Az általánosítás mindig is sértette az embereket, és csak azért szólnak le hogy észrevedd magad, gyakorlatilag a te érdekedben.


Lehetsz önző, makacs is de akkor ne csodálkozz ha minden napod úgy telik hogy lesz legalább egy dolog ami frusztrál, és idegesít.


Ami meg azt illeti, neked jólesne ha egy csaj(aki mellékesen szimpatikus is) az arcodba nyomná hogy minden csávó hazug, önző, és bunkó?

2011. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
64%
Szóval szerintem ez egy szokásos véget nem érő vita lesz a két nem között. Igen, a csajok általában a külsőt nézik, és ahogy írtam, a pasik is. Akinek meg nem inge az ne vegye magára. Te meg fogadd el, hogy van akinek NEM ez a legfontosabb. Mert van ilyen, akármennyire is fáj neked.
2011. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!