Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le azokat itt, akik kimondják az igazságot? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Elég nyilvánvaló, hogy a lányok a külsőségekre(kinézet, anyagiak) mennek, ennek ellenére itt is, még egy anonim(!) oldalon is leszólják azokat, akik ezt le merik írni. Én nem csak itt vállalom a lányokról ezt a véleményem, bárki élőben megkérdezne, ugyanúgy vállalnám úgy is a véleményem.

Miért kell mellébeszélni, tagadni ezt még egy névtelen oldalon is?!


2011. jún. 20. 18:22
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Miért szólják le azokat az embereket, akik be merik vallani, hogy évek óta boldog kapcsolatban élnek a nem túl gazdag, átlagos kinézetű párjukkal, pedig választhattak volna gazdagabb, izmosabb pasit, szőkébb, vékonyabb lányt?

Miért baj, ha őszinte az ember?

Miért baj, ha valaki nem fel meg a sztereotípiáknak?

Miért baj, hogy ha kimondjuk, hogy sokan, akiknek nincs párjuk, ők maguk hibásak ebben és nem külsőleg, hanem belsőleg?

Miért nem mondhatjuk ki őszintén, hogy akik azzal vigasztalják magukat, hogy ők rendes srácok és csak azért nincs barátnőjük, mert nincs pénzük, egyszerűen csak unalmasak és férfiatlanok (tisztelet a kivételnek és tudom én azt, hogy van tényleg jó néhány pénzéhes nő is, nem őket akarom mentegetni)?

De miért nem lehet ezeket őszintén kimondani? Miért kell mellébeszélni? Pedig ez az igazság. Mégis leszólják az embert, ha kimondja. Meg lepontozzák. XD

2011. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

"milyen egy zizzent pasi? :P"


Aki szinte orvosi eset - a férfikollégák szerint is.

2011. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 mimano ***** válasza:

Nos akkor elmesélem az én helyzetemet: egyetemista fiú vagyok. Barátnőm elég jó módú családból származik. Nekem kb havi 40 ezerből kell kijönnöm (diákhitel), ebből fizetem a kolit a kaját meg egyéb költségeket. Gyakran van úgy, főként a következő diákhitel előtt egy-két héttel, hogy szinte csak kajára elég a pénzem.

Ebből következik, hogy ilyenkor nem tudom elvinni a barátnőmet moziba vagy hasonló pénzes programokra maximum fagyizni...és ennek ellenére, hogy nekem folyamatosan gondot okoz a pénz és nem tudok neki mindent megadni, amit szeretnék ez a lány még mindig velem van. Szóval szerintem innentől tárgytalan a kérdésed, mert vannak olyan lányok akik nem a pénzre hajtanak. Sőt, a barátnőm gyakran hív meg viszonzásul erre-arra.


(u.i.: az előző barátnőim se csináltak problémát ebből...)

2011. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Egyébként ha élőben mondod jobban is járnál. Pont azért amit írtál ez anonym. Még ha valamire rá is hibázol azt írnak rá amit akarnak, élőben meg azért nem ilyen egyszerű.


Meg egyébként is élőben ugye látnak meg hallanak, itt meg azt képzelsz be amit akarsz, naa biztos kis nyomi írta, füüü ez de okos.

2011. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
igen, én is a külsőségekre megyek, meg a pénzre. a barátom kissé túlsúlyos és nem is tartozik a jóképű kategóriába, normál anyagi körülmények között él. tudnék jobbat is találni, mert jóval jóképűbb és gazdagabb pasik is próbálkoztak már nálam, de nem érdekelt egyik sem, mert tudtam, hogy beléjük nem tudnék szerelmes lenni. ha kevésbé lennél bunkó, talán te is találnál valaki értelmesebbet is magad mellé. egyébként tényleg vannak ilyen nők, ebben egyetértek. de én már annyiszor leírtam egy csomó más kérdéshez is, hogy nem a leghangosabb legbutább kategóriát kell nézni, akik rögtön kitűnnek a tömegből. kicsit jobban körül kell nézni, akik nem úgy próbálnak érvényesülni, mint az előbb említett lányok, azokkal kell foglalkozni, mert azok alkotják az értelmesebb réteget, csak ez persze senkinek sem tűnik fel, mert mint már említettem, nem ők a leghangosabbak.
2011. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

A kérdezőnek igaza van.Lehet itt álszentnek lenni hölgyeim,de legalább a kérdező átlát a baromságaitokon.


Ezt az idézetet itt találtam GYK-n,hát félig-meddig egyetértek vele...


"A nő, egy olyan különös, szeretetre a legkevésbé sem méltó, undorító állatfaj, mely bármikor képes játszadozni egy férfi érzéseivel, értékeivel, életével, a szó szoros értelmében képes tönkretenni azokat, csak és kizárólag azért, hogy abban a pillanatban akkor, ott, neki egy picivel jobb legyen, hogy aztán rövid időn belül újrakezdhesse az egészet.



A nő a legnagyobb féreg, aki úgy vág át érzelmek nélkül, ha nem is számítasz rá. Megpróbálja hülyének nézni az embert és szemrebbenés nélkül belehazudik a pofádba. Ha észreveszed a hazugságot és elkezdesz cirkuszolni vele, 1-2 órán belül bevallja, hogy hazudott. Nagyon nehéz valakinek megszerezni a bizalmát, ami egy nagyon törékeny, és illékony dolog."

2011. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

ma 12:30

Hmmm... én is találtam egy jó kis idézetet, ami úgysem fog meggyőzni, hogy a nők közel sem férgek, de olyan jó elolvasni:)

"Minő csodás kevercse rossz s nemesnek

A nő, méregből s mézből összeszűrve.

Mégis miért vonz? mert a jó sajátja,

Míg bűne a koré, mely szülte őt."

Egyébként nem tartom magam féregnek, de aki így vélekedik általánosságban a nőkről, annak remélem a pélóját milliónyi kis kukacka fogja felzabálni.

2011. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Azt ugye te is belátod, hogy nincs igazad és csak általánosítasz? Mondom ezt férfiként aki nemrég került kapcsolatba egy olyan nővel aki hasonló ahhoz amit te leírtál, plusz emellett még hazudik átver megbánt, és semmibe vesz ha neki úgy könnyebb... De nemtől függetlenül vannak sz@r emberek, ezt te is tudod.
2011. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:30

Igazad van, jobb is ha inkább egy pasi után nézel! XD

2011. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg az elégedetlen, önbizalomhiányos pasiknak a véleménye, akik mindig mindenből többet és jobbat akarnak, mert nem adatott meg.
2011. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!