Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le azokat itt, akik kimondják az igazságot? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Elég nyilvánvaló, hogy a lányok a külsőségekre(kinézet, anyagiak) mennek, ennek ellenére itt is, még egy anonim(!) oldalon is leszólják azokat, akik ezt le merik írni. Én nem csak itt vállalom a lányokról ezt a véleményem, bárki élőben megkérdezne, ugyanúgy vállalnám úgy is a véleményem.

Miért kell mellébeszélni, tagadni ezt még egy névtelen oldalon is?!


2011. jún. 20. 18:22
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te nem tudod felfogni azzal a csöppnyi kis agyaddal, hogy igenis vannak olyan lányok és fiúk is, akik nem a külsőre mennek. De, ha te ezt nem tudod elfogadni, hát csak sajnálni tudlak.
2011. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%
Mert a sok mániás, rögeszmés pasi nem hiszi el, hogy nincs így. S*ggfejek/bunkók, ezért a kutyának sem kellenek, de ezt azzal magyarázzák, hogy nincs pénzük meg nem néznek ki jól, mert a r0hadt r!banc csajoknak csak a pénz meg a farok számít. Ezzel tök jól meg tudják nyugtatni magukat: nem ők a hibásak, mert bunkók, hanem a csajok. Általánosítanak, csak hogy ne ők legyenek a hibásak, amiért a lányok köpnek rájuk. Én spéci ezekre köpök.
2011. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
31%

Senki nem mond igazat mert eléraknak 3köteg 20ezrest, biztos beadja a s*ggét, szóval nem kell itt annyira mulyának lenni.

Ismertem ilyen csajt és fizettek neki azt ami kellett(apróságokra kell gondolni) utána úgy sz*pott h a taknya is kifolyt.

19/F

2011. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Mert nem igaz amit állítasz.
2011. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

"igazából az a baj, hogy a hülye elkeseredett pasik nem fogadják el, ha valakinek tényleg nem a kinézet/pénz/méret a lényeg.... "


Pont ezt akartam írni! A környezetemben van pár férfi (?), akik akkor sem kellenének ha a világ leggazdagabbjai lennének. Még akkor se, ha az összes férfi kipusztulna, sőt még a gorillák és a csimpánzok is. Inkább bebetonozom az alfelem, de ezek a környékébe sem kerülhetnek. Nem azért mert nincs pénzük, hanem mert zizzentek. Persze könnyű sírniuk, hogy minden nő k.rva és ha lenne pénzük, akkor nőjük is lenne. Aha, fizetett ribi, akinek tényleg a pénz kell, de normális nőt nem a kocsi meg a pénz vonz elsősorban.



Én egy lakást, magas fizetést vittem a házasságba, a férjem meg két bőröndöt és minimálbért.

2011. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
7%
Fáj az igazság a lányoknak, nem véletlenül lesznek idegesek ettől a témától.
2011. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem ideges :)
2011. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
18:32 - milyen egy zizzent pasi? :P
2011. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

A kérdéscímben "igazság"ot, a leírásban meg már "vélemény"t emlegetsz. A kettő nem ugyanaz. Az igazság abszolút, a vélemény meg relatív. Neked véleményed van. Az igazsághoz meg vajmi kevés közöd.

Ordít a szövegedről (meg a többi hozzád hasonlóéról), hogy ostobák vagytok. Már csak érvelési szempontból is. Leírjam? Képes vagy felfogni? Vagy ezután is csak ugyanúgy fröcsögnéd a baromságaidat, nem törődve holmi tényekkel és valósággal? Tudod, a világ nem olyan, hogy csak az létezik benne, amit szeretnél, hogy létezzen.

2011. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Alapvetően azok a kiegyensúlyozott emberek akik megmondhatnák a frankót ennek a feltevésnek a valóságáról valahol éppen élik az életüket, szórakoznak, és boldogok. Magyarul nem ide járnak fel, tisztelet a kivételnek.


Ami a hibáztatást illeti, jogos! Mindenki magát hibáztathatja egyedül...

2011. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!