Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le azokat itt, akik kimondják az igazságot? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Elég nyilvánvaló, hogy a lányok a külsőségekre(kinézet, anyagiak) mennek, ennek ellenére itt is, még egy anonim(!) oldalon is leszólják azokat, akik ezt le merik írni. Én nem csak itt vállalom a lányokról ezt a véleményem, bárki élőben megkérdezne, ugyanúgy vállalnám úgy is a véleményem.

Miért kell mellébeszélni, tagadni ezt még egy névtelen oldalon is?!


2011. jún. 20. 18:22
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem, valóban rosszul fogalmaztam. A fellángolást szerettem volna írni.
2011. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
a nő boldog volt vele, egyébként nem ment volna hozzá, ő olyan. a vágyait próbálta megvalósítani (értem ez alatt a ház felépítését, egy nyaralást, ami csak akkor egyszer valósult meg a Balatonnál, stb.), de ugyanúgy segített a férje álmainak megvalósításában is. amúgy ha arra gondolsz, akkor nagyon spórolt, fölöslegesen nem költött semmire, még magára sem. a férjére csak butaságok miatt panaszkodott, de utána mindig hozzátett valami jót is. gyereket meg akartak, mert szerették mindketten a gyerekeket, karrier miatt nem kellett izgulni (alacsony képzettséggel dolgoztak falun...), úgyhogy miért is ne alapon született az első, aztán meg 3 évvel később az ikrek. egyébként nagyon is ismerem a nőt, a nagynéném, tudom az összes rossz tulajdonságát, tehát belátom, hogy nem egy szent (amint már említettem, szereti cseszegetni az embereket), de ettől függetlenül én még mindig azt állítom, hogy ez még nem ok arra, amit a férfi tett és folyamatosan tesz vele. azt még megérteném, hogy ha csak ivott volna miatta, de hogy még verte is, meg folyamatosan megalázta, azt már nem, ahogy azt sem, hogy ha megszabadult tőle, akkor miért kell még mindig zaklatni. mert nem a gyerekek miatt teszi, mert őket igazából láthatja akármikor, őket még mindig szereti a maga módján (ezt nem részletezném), egyedül a pénz érdekli, amit ő maga nem hajlandó megkeresni. lehet, hogy találnál okot arra, hogy mi vezette őket idáig, de az akkor sem lenne mentség a férfi számára.
2011. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
jaj, és az még lemaradt, hogy igen, tényleg megromlott a házasságuk az állás elvesztése előtt is, de csak annyira, mint minden más házasság, tehát elhidegültek egymástól meg hasonlók. emiatt nem váltak volna el biztosan.
2011. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Igen, a Férfi a munkáját ezért is veszthette el. Gondolj bele mennyi feszültség lehetett benne családból eredően(3 gyerek mellett ő már nem kapott figyelmet), ami akadályozta a munkavégzésben, majd azt is elvesztette... Az alkohol jön ilyenkor gyógyszernek, feszültség levezetésnek.


Itt a gyerekvállalás szempontjából is követtek el hibákat, nem volt meg a teljes bizalom egyik fél részéről sem, illetve a hölgy se tudta megfelelő helyre tenni a férfival való kapcsolatát. Az hogy elhidegültek egymástól a gyerekek után az várható volt, és hogy az úr a munkáját is elvesztette csak hab a tortán. Ha jól sejtem az úriembernek még barátai se nagyon vannak, mert gondolom mindent a családért áldozott.


Érdekes dolgok ezek, és itt látszik hogy mennyire nő fel valaki. Ha igazán őszinték lettek volna önmagukkal és a másikkal szemben akkor én úgy gondolom még a gyerekvállalás előtt elváltak volna. Ez már történelem, viszont érdemes jól megfigyelni hogy minden döntésért előbb vagy utóbb felelni fogunk, és az a kérdés mennyire vállaljuk azt emelt fővel, mennyire tudunk tanulni belőle.

2011. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
én azt aláírom, amit te mondasz, hogy mindketten hibásak voltak abban, hogy megromlott a dolog köztük. de ez még mindig nem mentség arra, amit a férfi csinál/csinált vele. azt nem lehet kimagyarázni és megérteni, legkevésbé elfogadni. itt most vissza is térnék a kérdéshez, hogy ebben az esetben nem a nő a követelőző, hazudozó meg pénzéhes, ahogy azt rólunk állítják, hanem a férfi. ugyanis a nő perelhetné, amiért nem fizet gyerektartást, de nem teszi, mert akkor még inkább a nyakukra járna, meg a férfi is elég rossz helyzetben van, nem akarja még nehezíteni a dolgait. tehát azért lássuk be, hogy mindkét nem között előfordulnak aljas emberek, nem kell az egészet a nőkre fogni, hogy mentsék a férfiak magukat. én is előállhatnék egy új kérdéssel, hogy miért tagadja mindenki egy anonim oldalon, hogy minden pasi szemét, amikor ez így van, de nem teszem, mert belátom, hogy nem minden pasi az és, hogy a nők között is vannak ilyenek.
2011. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

12:48


Én az ilyen nőket, vagy férfiakat leszóló kérdéseken csak mosolygok, bár kicsit el is szomorítanak, mert azt mutatják, hogy az emberek mennyire elsiklanak a lényeg felett. Arra megy el az energiájuk, hogy bizonyítékokat kreáljanak a másik nem kollektív bűnösségéről, ahelyett, hogy magukba néznének, önmagukon javítanának és valami értelmes dologba kezdenének.

Én azt mondom, ha valaki vágyik párkapcsolatra és sorozatosan nem sikerül neki (felnőtt emberekről beszélek, nem tapasztalatlan tinikről, akik még csak tanulják az életet), az jó 80%-ban az ő hibája, és lehet, hogy még keveset mondtam.


Igen, előfordul, hogy nem jól választunk, de a legtöbb embernek fontos az életében a párkapcsolat. A legtöbben úgy indulnak neki, hogy harmonikus kapcsolatban, boldogan szeretnének élni és nem, hogy egy sz...r házasságot létesítsenek. Aztán, ha elromlik, a legtöbbször ez is két emberen áll. Nem mindig persze, de a legtöbb esetben igen.

Aki csak a másikat vádolja, olyan, mint a kocsikerék, ami pörög és közben egyre mélyebbre süllyed a sárban.

2011. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
most tényleg nem kötözködni akarok, de nem ugyanezt írtam le csak rövidebben? ha nem jött át, az az én hibám, de ezt akartam vele mondani.
2011. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

14:07


De én nem vitatkoztam veled, hanem egyetértettem, azért írtam. :)

2011. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy megosztottad velem a történetet, és a gondolataidat!

Végezetül egy nagyszerű gondolattal szeretném zárni részemről a témát:

“Ne kritizálj másokat; ők pontosan azok, akik mi lennénk hasonló körülmények között.” (Abraham Lincoln)

2011. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!