Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám gyanakszik . Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám gyanakszik . Hogyan érveljek?

Figyelt kérdés

Ők még nem tudják de külföldön "becsajoztam" és hát csaj létemre ez nem fog tetszeni a szüleimnek.

Mostanában tértem haza és hát bemutattam a szüleimnek a barátnőmet. A gond ott kezdett felbukkanni amikor az anyukám a barátnőmről kérdez, akkor folyton elmosolyodom és nevetgélek. Ez van mindig ha szóba jön vagy rágondolok (az előbbi esetben csak jó kedvem van, ne féljetek nem vagyok dilis :D)


Sokat gondolkodtam, hogy mivel lehetne a dolgokat megmagyarázni, de mivel az anyukámék eléggé "földön járók" ezért nem tudom, hogyan magyarázzam el nekik hogy szerelmes vagyok és ne tagadjanak ki...


Íme amiket az internetről összegyűjtöttem és amiken magam is elgondolkodtam, de valószínűleg kevés lesz :(


- Még sosem voltam ennyire szerelmes, kérlek ne tagadjátok ezt meg tőlem.

- Legalább a nem kívánt terhességet is simán elkerülöm.

- Ha meg az unokák miatt aggódtok akkor majd amikor eljön az ideje örökbe fogadok egy árvát. (Ezzel jót is teszek egy időben.)

- Anyagilag is jobban kijövünk mivel ugyan azokat a dolgokat szeretjük így nem kell sokféle holmit vásárolni, gondolok itt a ruhákra. Így egyben praktikus is.

- A barátnőm modell volt és most profi fényképésznek és grafikusnak tanul. Így anyagilag sem leszünk visszamaradottak.


Kérlek ha van valami ötletetek. Esetleg aki már sikerrel megbékítette a szülőket az válaszoljon.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

Mathilde (21 éves lány)


2011. júl. 17. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ilyeneket felhoznod, hogy praktikus is, elég ha elmondod, hogy te tényleg szereted és szeretnéd ha ezt a szüleid elfogadnák.Először biztos nagyon nehezen fogják fogadni, de mivel szeretnek, meg fogják érteni.Sok sikert!;)
2011. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
44%
Azt, hogy majd kinövöd, ez csak egy bulihóbort. Majd megjavulsz és elkezdesz normális életet élni.
2011. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:
48%
tud magyarul a bnőd? szerintem elfogják fogadni de lehet megse kéne tudniuk...
2011. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Dehogy javul... Ő leszbikus, de minimum biszex.
2011. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 krisz307 ***** válasza:
100%
Ezek jó válaszok amiket le írtál , bár nem értem mért kéne magyarázkodnod.Ha te is szereted őt és ő is szeret téged akkor semmi gond sem lehet.Mért közösítenének ki hiszen semmi rossz dolgot sem tettél.Ez egy természetes dolog hogy néha két lány megszeretik egymást , ezét te nem szorulsz magyarázattal a szüleid felé.
2011. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Igen, tud bár Bulgáriában született, de már rég nem él ott.
2011. júl. 17. 14:26
 7/64 anonim ***** válasza:
37%

1.mond el a szüleidnek mihamarabb

2.együttlétetekröl készitsetek felvételt és rakjátok fel légyszives

2011. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
64%
"2.együttlétetekröl készitsetek felvételt és rakjátok fel légyszives":D:D:D
2011. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 krisz307 ***** válasza:
57%

az tényleg jó lenne ha felraknátok egy ilyen vidit!!!!! XD

Könyörgöm......

2011. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Mivel csak vele vagyok és a szüleimmel ritkábban ezért biztosan célravezetőbb lenne elmondani nekik. Meg lehet már amúgy is sejtik, mert folyton kifogásokat keresek, hogy vele lehessek és ne kelljen a szüleimmel mindenféle unalmas családi látogatásokra elmennem.


Sajnos azt nem tehetem meg velük, hogy titokban tartom. Kicsit már belefáradtam a titkolózásba. Különben is nyár van és hát eléggé egymásra találtunk most, hogy nincs suli egész nap együtt vagyunk vagy pedig 4 -esben a húgomékkal.

2011. júl. 17. 14:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!