Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám gyanakszik . Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám gyanakszik . Hogyan érveljek?

Figyelt kérdés

Ők még nem tudják de külföldön "becsajoztam" és hát csaj létemre ez nem fog tetszeni a szüleimnek.

Mostanában tértem haza és hát bemutattam a szüleimnek a barátnőmet. A gond ott kezdett felbukkanni amikor az anyukám a barátnőmről kérdez, akkor folyton elmosolyodom és nevetgélek. Ez van mindig ha szóba jön vagy rágondolok (az előbbi esetben csak jó kedvem van, ne féljetek nem vagyok dilis :D)


Sokat gondolkodtam, hogy mivel lehetne a dolgokat megmagyarázni, de mivel az anyukámék eléggé "földön járók" ezért nem tudom, hogyan magyarázzam el nekik hogy szerelmes vagyok és ne tagadjanak ki...


Íme amiket az internetről összegyűjtöttem és amiken magam is elgondolkodtam, de valószínűleg kevés lesz :(


- Még sosem voltam ennyire szerelmes, kérlek ne tagadjátok ezt meg tőlem.

- Legalább a nem kívánt terhességet is simán elkerülöm.

- Ha meg az unokák miatt aggódtok akkor majd amikor eljön az ideje örökbe fogadok egy árvát. (Ezzel jót is teszek egy időben.)

- Anyagilag is jobban kijövünk mivel ugyan azokat a dolgokat szeretjük így nem kell sokféle holmit vásárolni, gondolok itt a ruhákra. Így egyben praktikus is.

- A barátnőm modell volt és most profi fényképésznek és grafikusnak tanul. Így anyagilag sem leszünk visszamaradottak.


Kérlek ha van valami ötletetek. Esetleg aki már sikerrel megbékítette a szülőket az válaszoljon.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

Mathilde (21 éves lány)


2011. júl. 17. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Elküldtem innen, csak jó lesz már...:)
2011. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:

Azóta picit elbeszélgettem a sráccal akinek elmondtam idáig, hogyan gondoltam ezt az egészet.

Nos, íme némi gondolat ami megfogalmazódott bennem:


- Most sokkoljam anyámékat azzal, hogy bejelentem csak úgy és úgy érné őket mint derült égből a villámcsapás, vagy lassan adagoljam a dolgot és várjam, hogy rájöjjenek?


A srác szerint semmiképpen ne sokkoljam őket. A probléma viszont az, hogy a kis családom eléggé pletyis. Ha ez eljut a nagyszülők fülébe akkor még rosszabb lehet. Kitudja milyen dolgokat fognak rólam híresztelni?


Meg mi van ha elkezdem adagolni a dolgot és egyszer csak betelik a pohár?


Nem tudom mi legyen :(

2011. júl. 19. 11:48
 53/64 Dottorre ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, lehet, hogy már előttem is mondta valaki, de szerintem ne mondd el addig, amíg nem akartok összeköltözni, stbstbstb. Ha pedig annyira komolyra fordul, akkor ülj le velük, és közöld a hírt, ne mentegetőzz, csak a tényeket közöld velük. Nekem van meleg családtagom ő így közölte, és pár viharos hét után mindenki elfogadta a dolgot...
2011. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Nem értem a meleg utálatot am...

De van 1 elképzelésem,h mért utálják,de a leszbikuság az teljesen más...(szerintem)

Szerintem is akkor mond el nekik,ha teljesen biztos vagy benne,hogy vele szeretnéd leélni az életed.

2011. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
szóval leszbikus vagy és ezt akarod elmondani?
2011. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
utsó vagyok,már rájöttem :) neharagudj fogalmam sincs,hogy kell ezt tálalnod otthon... de a legjobb,az őszinteség...
2011. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj :))

végülis csak a lánya vagy,el kell hogy fogadjon olyannak amilyen vagy.

vagy ha nem fogad el,akkor az nem igazi szülő.

amúgy tényleg egész praktikus lehet így élni,nem kell annyi ruhát vásárolni mindkettőtöknek

már ha ugyanaz a méretetek

13L

2011. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a srác akinek eddig elmondtad hogy mi van??? :) :) am meg a megnyúzást nem gondoltam komolyan :) tudod hogy nem bántanálak ;)
2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

ma 13:23!


Nem te vagy az, hanem én:)

Kérdezőnek: bocsi, hogy tegnap nem tudtam felmenni, csak nem nagyon van időm. Szakítok majd rád időt, nem felejtettelek el, ne izgulj!:D

2011. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
a pics*ba akkor :(
2011. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!