Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám gyanakszik . Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám gyanakszik . Hogyan érveljek?

Figyelt kérdés

Ők még nem tudják de külföldön "becsajoztam" és hát csaj létemre ez nem fog tetszeni a szüleimnek.

Mostanában tértem haza és hát bemutattam a szüleimnek a barátnőmet. A gond ott kezdett felbukkanni amikor az anyukám a barátnőmről kérdez, akkor folyton elmosolyodom és nevetgélek. Ez van mindig ha szóba jön vagy rágondolok (az előbbi esetben csak jó kedvem van, ne féljetek nem vagyok dilis :D)


Sokat gondolkodtam, hogy mivel lehetne a dolgokat megmagyarázni, de mivel az anyukámék eléggé "földön járók" ezért nem tudom, hogyan magyarázzam el nekik hogy szerelmes vagyok és ne tagadjanak ki...


Íme amiket az internetről összegyűjtöttem és amiken magam is elgondolkodtam, de valószínűleg kevés lesz :(


- Még sosem voltam ennyire szerelmes, kérlek ne tagadjátok ezt meg tőlem.

- Legalább a nem kívánt terhességet is simán elkerülöm.

- Ha meg az unokák miatt aggódtok akkor majd amikor eljön az ideje örökbe fogadok egy árvát. (Ezzel jót is teszek egy időben.)

- Anyagilag is jobban kijövünk mivel ugyan azokat a dolgokat szeretjük így nem kell sokféle holmit vásárolni, gondolok itt a ruhákra. Így egyben praktikus is.

- A barátnőm modell volt és most profi fényképésznek és grafikusnak tanul. Így anyagilag sem leszünk visszamaradottak.


Kérlek ha van valami ötletetek. Esetleg aki már sikerrel megbékítette a szülőket az válaszoljon.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

Mathilde (21 éves lány)


2011. júl. 17. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 kovpet ***** válasza:
Kérdező: ismerős a stílusod ;)
2011. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Természetesen nem küldözgetek magamról meztelen képeket. Még azzal lenne tele az internet és még amiatt is aggóndom kéne. Köszi de inkább biztonságosan játszom ezt a játékot. Viszont elküldtem az avatar képemet. Azt se küld tovább ha szépen megkérlek.
2011. júl. 17. 16:06
 33/64 krisz307 ***** válasza:
Oké ;)
2011. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

4. oldalon az első hozzászólónak:


Az lehet de a tiéd nem ismerős :D

2011. júl. 17. 16:09
 35/64 krisz307 ***** válasza:

Kérdező küldtem privát üzit!

Hát őőőő izé dönts belátásod szerint! XD

2011. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Miért nem nézel körül valami erre megfelelő oldalon és kutakodsz meztelen képek után. Én komolyan gondoltam, hogy nem küldök meztelen képet.
2011. júl. 17. 16:14
 37/64 krisz307 ***** válasza:
Jól van na én is csak pojénból írtam! XDDD
2011. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

ma 14:50-es vagyok!


Nekem is pont most kellett elmennem... Ha nagyon szépen kérem, nekem is küldesz képet?:D

2011. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
Mármint nem meztelent:D Azt teljesen megértem, hogy nem küldesz.
2011. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

És még lenne kérdésem is, ha nem gond.

Letudnád élni az életed egy lánnyal? Vagyis pontosabban lánnyal szeretnéd leélni az életed? A húgod tudja, hogy mi a helyzet?

2011. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!