Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon leszek ma este. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon leszek ma este. Ez szánalmas?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és itthon töltöm a szilvesztert. Hívtak egy helyre bulizni, de egyszerűen nincs kedvem elmenni. Magamat meg ismerem annyira, h ha nem tetszik vmi, akkor képtelen vagyok jópofát vágni a dolgokhoz. Ergo csak elvenném a többiek kedvét is és én pedig egy hisztis p.csának látszanék.

A másik gondom, h augusztus óta bele vagyok habarodva egy srácba, aki visszautasított. Ő kezdeményezte a kapcsolatot, de vhogy beijedt, vagy nm tudom... Sokáig összejártunk, jól elvoltunk én beleszerettem, mikor elárultam neki, h mit érzek közölte, h bár kedvel és tetszem neki, nem tudja viszonozni. Azóta nem beszéltünk, kerek 40 napja...

Én meg csak nézem a facebookját és látom, h bulizik és jól van és megvan, és a szívem kiszakad a helyéről...

Egyszerűen megbolondultam az egészbe.


2011. dec. 31. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenen szánalmas, ha megadra eröltetnél valamit, amit nem akarsz.

Én is "itthon" leszek, mert messze vagyok a hazámtól és akik hívtak szórakozni....... hát a lényeg, hogy nem érezném jól magam velük.


22/F

2011. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én is itthon leszek, mert a barátom zenész. na ez szívás.:(
2011. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 tetro ***** válasza:
mi azt hiszem fél egyre jövünk haza és monopolyzni fogunk. vagy hugohamizni. majdnem harmincfelé. hogy szánalmas-e? pontosan lesz@rom :D
2011. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sztem nem. Ha nem akarsz, nem mész. Én se megyek sehova nem is vagyok az a partyarc... :D


17/f

2011. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas? Viszont azért lenne érdemes kimozdulnod, hátha megismersz vkit és elfelejted ezt a fiút :)
2011. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Értem én ezt. De lehet, h lenne kedvem menni... ha nem történt vna meg ez az eset. Értitek? Hogy egy pasi ennyire megtörjön...

Nem csak most nincs kedvem semmihez, soha nincs kedvem semmihez.

2011. dec. 31. 15:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek,de szerencsére nem egyedül!!!
2011. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tavaly 1500km volt köztem és a barátnőm között, akivel igazán töltöttem volna a szilvesztert. Ma egy egész világ van köztünk, mert már csak az exbarátnőm, de még mindig ő az, akivel igazán elnnék ma. De helyette itthon ülök és inkább tanulok.
2011. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én is itthon leszek és inkább kockulok :)
2011. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed hogy te vagy rossz helyzetbe mert egy plátói szerelmed nem jött össze mert vissza utasitott és emiatt roszkedved van és nem mész szilveszterezni hanem otthon ülsz akkor elárulom hogy ma 1 órakor édesanyám meghalt na akkor én hogy érzem magamat? Szerinted nekem milyen jó lesz a szilveszterem ?
2011. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!