Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon leszek ma este. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon leszek ma este. Ez szánalmas?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és itthon töltöm a szilvesztert. Hívtak egy helyre bulizni, de egyszerűen nincs kedvem elmenni. Magamat meg ismerem annyira, h ha nem tetszik vmi, akkor képtelen vagyok jópofát vágni a dolgokhoz. Ergo csak elvenném a többiek kedvét is és én pedig egy hisztis p.csának látszanék.

A másik gondom, h augusztus óta bele vagyok habarodva egy srácba, aki visszautasított. Ő kezdeményezte a kapcsolatot, de vhogy beijedt, vagy nm tudom... Sokáig összejártunk, jól elvoltunk én beleszerettem, mikor elárultam neki, h mit érzek közölte, h bár kedvel és tetszem neki, nem tudja viszonozni. Azóta nem beszéltünk, kerek 40 napja...

Én meg csak nézem a facebookját és látom, h bulizik és jól van és megvan, és a szívem kiszakad a helyéről...

Egyszerűen megbolondultam az egészbe.


2011. dec. 31. 15:46
1 2
 11/19 Lifeishard ***** válasza:

Én ugyan egy olyan buliba megyek, ahol több mint százan leszünk, mégis azt mondom, nem szánalmas. Szánalmas az, amikor a sok sznob köcsög szánakozó pillantást vet rád, mert nem mész sehova akkor, ha nincs kedved. Szóval nyugi.

P.S.: Azért én a helyedben csak elmennék; ugyan nem tudom, hová és kik hívtak bulizni Téged, de mi van, ha találkozol egy szimpatikus sráccal...? :)

26/F

2011. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben vagyok én is! Csak én tudom, hogy megyek bulizni és 70% esély van rá, hogy szar lesz, de már hónap elején megvettem a pia készlet nagy részét, így már nem akarom, hogy kárba vesszen, de arra is fel vagyok készülve, hogy 2 kor nekem véget ér a buli és haza taxizok


21/F

2011. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát ha apám meghalna(már, ha nem utálnám, mert amúgy igen), akkor biztos nem a gyk-n ülnék, hanem azok mellett a családtagjaim mellett lennék, akik még élnek.
2011. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igazad van és most érzem igazán h milyen egyedül vagyok a két nővérem kb 150 kilóméterre lakik tőlem és másom már nem maradt !
2011. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, azt a kommentelőt, akinek meghalt az édesanyja.

Nem gondolom azt, h a világon nekem a legrosszabb, de most mit tegyek, ez az én életem, nekem most ez a legnagyobb gondom.

2011. dec. 31. 16:26
 16/19 anonim ***** válasza:
Ehh énis itthon leszek és igazából marhára nem érdekel ki mit gondol.:D:D Amúgy nem vagyok vmi nagy partyarc..:D
2011. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha van kedved dumálni dobj 1 üzit:)
2011. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szánalmas. Ha nem éreznéd jól magad, akkor ne menj. Sajnálom, hogy a sráccal így jártál, de hidd el, még mindig ez a jobb megoldás. Ha nem tudta volna viszonozni az érzelmeidet, az előbb-utóbb úgyis tönkretett volna mindent, és még ha össze is jöttetek volna, csak szenvedés lett volna a dologból. Nem tudok mást tanácsolni, csak azt, hogy adj időt magadnak, amíg sikerül feldolgoznod az egészet.
2011. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

kiszakadni nem tud a szíved, de lehet hogy jobb lenne.

nem szánalmas, sokan vannak még így, én is itthon leszek. most ez van.

2011. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!