Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért beszéltek megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért beszéltek megalázóan a női nemről, ha egyszer a szexre meg kell nektek?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás,nem minden pasi!!

De akik igen azok miért csinálják ezt?

Miért ri*bancozzák,k*urvázzák le a nőket miközben meg a szexre kell nekik és fel is szedik aztán meg ilyeneket mondanak róluk.


2013. jan. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
64%
de buta vagy, kedves kérdező :(
2013. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

Bnőm van :) Elég régóta és szeretem és ő is engem


Csak nekem is megvolt korszakom.Nyilván lehet rajta látni vagy hallok róla dolgokat.Csak is biztosra játszunk ilyenkor ... Innen tudom :)

2013. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
68%
Amiért a nők lehímsovisztizzák őket, mer' "csak azt akarja", satöbbi.
2013. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
De sok olyat is hallottam amikor csak pletykáról van szó és nem igazak amiket mondanak.
2013. jan. 25. 23:39
 15/58 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván ezt olyan helyen is csináljuk.Meg olyan hogy haverom mondja hogy neki megvolt meg másnak.Nyilván nem idegenektől hanem olyanoktól tudom akik biztosra mondják


Meg discoba sem pasizni járnak a rendes csajok .. :)

2013. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
26%
És mindent el is hisztek a haveroknak? Lehet meg sem volt nekik, és miért kell bepróbálkozni annál, aki megvolt a haverodnak is, ha megvolt?. Ez kissé gusztustalan. Olyan, mintha a sz.aros alsógatyátokat cserélgetnétek egymáson... Ész hol van???
2013. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
73%

Azért Kérdező, mert idióták! Ezt a dolgot már többen is felvetették itt az oldalon, de értelmes választ nem fogsz kapni tőlük. Én azt mondom, ha erkölccsőszt játszik valaki, akkor ő maga se szexeljen!Ha pedig szexelni akar kötetlenül, akkor ne szólja meg a másikat! Elvégre a szex két ember dolga, ha nem lenne benne a másik, akkor lehetne menni prostituáltakhoz vagy guminőt venni.

VISZONT! Ebben a nők is hibásak részben, mivel nem szűrik meg jobban az alkalmi partnereiket. A nagypofájú, öntelt alfa-hímekkel fekszenek le, akik utána magától értetődően hordják el mindenféle utolsó ribancnak a lányokat. Ha nem feküdnének le velük, akkor is ribancoznának, de akkor dühükben. Viszont hoppon maradnának, tehát feleslegesen jártatnák a szájukat.

A jelenség egyébként szerintem a férfinem legnagyobb hülyesége. Ha én tüzet akarok gyújtani, akkor táplálom a parazsat, nem eloltom. Akinek van esze, az érti a hasonlatot.

2013. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
#16, ezzel kb. azt mondtad, hogy csak szűz csajokkal érdemes egyáltalán összejönni :D
2013. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
0%
18! Nem, hanem rendes lányokkal. Nem hallottál még róluk? Hol élsz??
2013. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
24%
19 és arra nem gondoltál hogy van amikor nem bnő kell hanem csak testi élvezet .. az meg egyedül nem az igazi.
2013. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!