Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért beszéltek megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért beszéltek megalázóan a női nemről, ha egyszer a szexre meg kell nektek?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás,nem minden pasi!!

De akik igen azok miért csinálják ezt?

Miért ri*bancozzák,k*urvázzák le a nőket miközben meg a szexre kell nekik és fel is szedik aztán meg ilyeneket mondanak róluk.


2013. jan. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 21/58 Hole Hunter ***** válasza:
35%
...egyszer csak megtanulnak főzni a kecskék is.
2013. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
57%
A rendes lányok is "meglehettek" már másnak az aktuális partner előtt, őket ilyen alapon miért nem hasonlítod a szaros alsógatyához?
2013. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
26%
Ha csak testi élvezet, akkor nem kellene mindennek elhordani őket, ők is csak azért mennek bele, nem azért mert ribancok...De az, hogy sokan körbe adogatjátok a csajokat, nem normális... Biztos finom lehet a lerágott csont, ha érted mire gondolok ezzel... o.O
2013. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy meg, de nem annyiszor, mint ahányszor azok akik minden héten cserélik a partnerüket...Azért nem mind1...
2013. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de ne mi legyünk már a f*szok mert minden gondolkodás nélkül megdugatják magukat.Ugyanúgy én is voltam más csajjal akár ő pasival.Kinem szarja le ez szex ...Nyilván ha bnő kell nem így viselkedünk illetve rendes lányokkal se.Akikre azt mondom meg is érdemlik nem tudom mit kell itt álszenteskedni ...
2013. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
Szerintem még többször is, már ami az alkalmak számát illeti. Partnerből nyilván kevesebbet tudhat a háta mögött. Kit érdekel, hány fallosz járt benne megelőzőleg? Úgysem komoly kapcsolat a cél, egy mámorteljes éjszakában kimerül a szerep, ahhoz elég annyi is, hogy képes legyen előidézni egy erekciót. Onnantól csak egy koton szükséges továbbá, hogy az esetleges fertőzéstől védve legyél, és mehet is a menet. Élvezni fogod, károd nem származik belőle, akkor meg?... Komolyan nem értem, miért kell értéket keresni egy egyszeri kaland alanyában.
2013. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Nem az álszenteskedésről van szó. Amint írtad, csak szex... De azért gondolom te sem örülnél, ha mindenfélének elhordanának azok a nők utána... Amúgy a legtöbb nő aki kapcsolatban van, volt, nem valami szent... Őket is le lehetne ennyi erővel ribancozni, de mivel van pasijuk, már nem azok? Vicc :D
2013. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Figy.Pont leszarom hogy egyéjszakás csaj mit gondol rólam.Teljes mértékben nem érdekel ... :D
2013. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
Nem a nő értékéről van szó, hanem arról, hogyan beszélnek a férfiak ezekről a nőkről. Ha már akkora az élvezet... Azért le kell ribancozni?
2013. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
60%
Kimondta hogy őket nem ribancozzuk le ? Arra mondjuk aki megérdemli mi ezen olyan bonyolult ? :)
2013. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!