Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért beszéltek megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért beszéltek megalázóan a női nemről, ha egyszer a szexre meg kell nektek?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás,nem minden pasi!!

De akik igen azok miért csinálják ezt?

Miért ri*bancozzák,k*urvázzák le a nőket miközben meg a szexre kell nekik és fel is szedik aztán meg ilyeneket mondanak róluk.


2013. jan. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
67%
Leszarom hogy ő használ ki engem vagy én őt amit akartam megkaptam.Ez a lényeg ... Azért racionálisan gondolkozzatok már :)
2013. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Egyébként a megoldás marha egyszerű lenne! A lányoknak össze kellene fogniuk és ugyanezt csinálni. Miután ágyba vitték a fickót, másnap elhordanák mindenféle hímringyónak. Ha elég sokan és elég ideig tennék ezt, akkor egy idő után a kérdés elvesztené a jelentőségét.
2013. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Aki ribanc az ribanc, tudja mit vállal ezzel ha van esze.Ha nincs így járt.


Neked meg nem mondtam h ribanc vagy :D azt mondtam hogy irigy.Rosszak a példaképeid :D


Am kezdtek kifogyni, mert egyre "borzasztóbb" dolgokat írtok :/ sztem inkább aludjatok egyet :D

2013. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

53#-as PACSI :D


Ismét nyert a férfi érvelés .. :P

2013. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

52.

Ennyi, én is dobom a pacsit:D

2013. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
mármint 53:D
2013. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 QueenRavenna ***** válasza:
Minden hímnek, akinek a szexulitásig terjed ki mindennemű igénye, biztosítani kellene 1-1 kecskét, juhot, szamarat.. Aki lepontoz, az magára a vette azt a bizonyos inget. ;)
2013. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Itt egyedül az idióta kifejezésekkel van baj. A ribancozásnak nem feltétlen kéne egyenlőnek lennie a becsmérléssel, lehetne azt tárgyilagosan is közölni, szilárd tényként. Elég a szó definíciójára vetni egy pillantást, s hamar rájövünk, kiket is takar. Azzal, hogy egy derekát bárkinek beadó nőt leribancozok, nem hazudok, ugyanakkor arra használom, hogy az állításom célpontját lekezeljem. A másik oldalról persze a férfi sem különb, ha már ketten kellenek a szexhez, csak ha őket hímringyóznánk annak a felhangja még a ribancénál is negatívabb lenne. Márpedig lealacsonyítani nincs jogom olyasvalakit, akinek csupán annyi a bűne, mint nekem. Tehát az 53asnak voltaképpen igaza van, de hozzátenném, hogy korrektebb volna az "aktív" pasikhoz is ugyanígy viszonyulni.
2013. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!