Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért beszéltek megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért beszéltek megalázóan a női nemről, ha egyszer a szexre meg kell nektek?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás,nem minden pasi!!

De akik igen azok miért csinálják ezt?

Miért ri*bancozzák,k*urvázzák le a nőket miközben meg a szexre kell nekik és fel is szedik aztán meg ilyeneket mondanak róluk.


2013. jan. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben miért érdemlik meg ezek a nők. Csak mert férfiak vagytok?
2013. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó? Akkor eddig mi a bánatos fenéért beszélgettünk a "rendes lányokról"? Hogy vágtak ők a jelenlegi témánkba?

És ha már itt tartunk, szaros alsógatyának megfeleltetni őket mivel kevésbé degradáló, mint ribancnak titulálni?

2013. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Elmondtuk.Könnyűvérűek és 1-2 szép szó után szétteszik a lábukat.És igen részben azért mert nők.A jelenleg társadalmi rendszer nem ezt várja el a nőktől sosem tette.Lehet f*szság de így van.Ha mindennap mással dug r*bancság ennyi ... Lehet én is ezt teszem engem is megszólhatnak de leszarom.Nem fogok adni egy egyéjszakás szavára...
2013. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Jesszus, most már értem, mert egy mondatot sem tudtok értelmezni, és hasonlatot sem... :D:D:D
2013. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
57%
Meddig nyávogsz még? Aki r..anc az az, nevezzük nevén a gyereket. Mert nem azok? A diszkós, satöbbi, nem az aki piáért elég sokmindent megtesz?
2013. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
19%

A nők agyilag egy majom szintjén állnak.

Ma a híradóban is elhangzott burkoltan.

2013. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Primitívek vagytok...Sorry...
2013. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

De miért vagyunk ? Én leírtam mindent hogy miért tesszük.Azt is bevallom hogy én is ugyan ezt teszem csak leszarom nem fogok itt sírni órákon át mert tényleg úgy van valami de nem is érdekel.Amire játszom azzal ez jár.


Te vagy a primitív hogy nem tudod elfogadni.Ha meg nem vagy ilyen lány miért veszed magadra ? Gondolkodj már el kicsit ....

2013. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
Ti viszont ha az ilyenekre mentek akkor nem vagytok nála jobbak ezt veszitek észre?
2013. jan. 26. 00:09
 40/58 anonim ***** válasza:
Nektek mindegy ezek a nők kikkel meg hányszor. De kíváncsi lennék arra a reakcióra, mikor az úgynevezett leendő rendesnek nevezett barátnőtökről kiderülne mekkora riban.c... :D
2013. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!