Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt kérte a pasim h ne borotvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérte a pasim h ne borotválkozzam, most mit csináljak akkor?

Figyelt kérdés
Szóval azt kérte h intim részen ne borotváljam le semennyire mert neki úgy tetszik. Ok, nem nagy kérés, de az a baj h iszonyú szőrös vagyok ott, nemcsak dús, hanem nagy kiterjedésű is. Ha csak bugyiban vagyok, akkor is kilátszik a bugyi szélén sok szőr, a combomig. Addig nem gond amíg senki más nem lát meztelen, de ha bnőim v tesóm meglát otthon v bárhol bugyiban, mit gondolhatnak?

2013. ápr. 16. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
A combodról borotváld vagy gyantázd, a többit hagyd. Szerintem neki se lenne vonzó úgy, ha ráterjed a combodra.
2013. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
a bikinivonalat meg lehet csinálni és kész, más nem lényeg
2013. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ivilicious ***** válasza:
79%

faznírozz, azt nem kell tudnia a bartodnak. így nő és kész. ha szőrös is vagy, legyél igényesen az...vágd ollóval rövidebbre, meg ne legyen a bikinivonalnál meg a hasadon is szőrös


meg miz,h mit gonodlhatnak,ha meglátnak...én simán mondanám vigyorogva nekik,h ez tetszik a pasimnak,azt kész....

2013. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

ritka ez manapság

főleg csajok körében h valakinek szőrös ott lenn

2013. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
hordj francia bugyit,abból tuti nem látszik ki.És végre,vissza kapja a helyét a világban a punciszőr.Már nekem is elegem van a sok borotváltból.
2013. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hú,a fene a gusztusát...
2013. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Ne is fürgyé' le!
2013. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Az én pasim is kérni szokta, hogy néha hagyjam már meg, meg a legjobb barátnőm pasija is mindig mondja neki, hogy ne szedje le.

Szóval manapság egyre jobban azt veszem észre, hogy kezd ez jobban bejönni.

Nekem is ránő a combomra, én azt leszedem, meg a tetejéből is kicsit, vagy van hogy szinte az egészet és hagyok egy kis csíkot, az is nagyon bejön a páromnak.

2013. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ivilicious ***** válasza:
nekem is ki lett harcolva egy csíknyi
2013. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem nagyon érdekelne, hogy a párom mit akar ilyen téren. Soha nem értettem azokat a nőket pl. akik azért nem vágatják le a hajukat, mert a párjuknak úgy tetszik.. És? Az én hajam, az én szőröm, az én testem! Azt csinálok vele, amit én akarok! Ennyi! Ha téged ez zavar, akkor borotváld le!
2013. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!