Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt múlik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt múlik el, tudom hogy nem kaphatom meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, viszont egész biztos hogy nem lehetne köztünk semmi.

Nem hinném hogy szerelem, de néha annyira rosszul érzem magamat... ugye el fog múlni? Lassan fél éve érzek így :(

Gondoltam.. megtetszik egy másik srác, és elfelejtem őt. Hiába. Senki iránt nem érzek úgy mint iránta... Van itt aki hasonló helyzetben van? Mit tehetnék, várjak?

15/L



2013. dec. 17. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ne gondolj rá,megtudod csinálni!
2013. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lassan lassan elmulik, de "kisérteni" fog több év után is :)

20f

2013. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbálkozok.. egy ideig sikerült is, de megláttam, aztán minden ment úgy mint azelőtt.. :)
2013. dec. 17. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
El kellene muljon. Ne agyalj rajta,ismerkedj. :)
2013. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hunbula ***** válasza:

Jó ideig veled marad ez az érzés, egészen addig, amíg nem találsz egy olyan valakit, aki sokkal, de sokkal jobban tetszik, ezerszer jobban beindít. Emlékszem a te korodban én is halálosan szerelmes voltam egy srácba, aztán szépen elfelejtettem egy másikért. (Azt aztán megint egy másikért, szóval ördögi kör, :D )Meg rengeteget változhatsz is még, lehet fél év múlva már nem is fogod magad érteni, mi is tetszett abban a srácban?

Szóval fel a fejjel, érezd jól magad szórakozz légy nyitott, srácok meg majd jönnek maguktól :)

2013. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beletelik némi időbe, s ha fáj is, ne bánd. Azt jelenti, tudsz érezni, s a következő szerelmet még intenzívebben fogod megélni.
2013. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj el fog múlni, de nem teljesen. nekem is 15 éves koromba volr egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam. 7 éve nem beszéltünk és kb egy hete újra... nos ugyanúgy érzek iránta mint akkor. nekem nem múlt el...
2013. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanaz a helyzet velem is. :/ Én is próbálnám elfelejteni, de meglátom, és kezdőd elölről. :D :/

Szintén 15/L

2014. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!