Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek általában bejönnek e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek általában bejönnek e az apu testű pasik?

Figyelt kérdés

[link]

[link] Az ilyenekre gondolok,vagy mindenki,csak alfa hímeket akar?



2016. nov. 1. 09:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
90%
Nekem igen. A férjem is hasonló típus. 190cm magas és 80kg - val is volt egy kis pocakja:). Most màr picit nagyobb de nem érdekel. Èn mindenhogy szeretem és kész. Sose jöttek be a kockàs hasak. Nekem az màr annyira mesterkélt, erőltetett, nem tetszik.
2017. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
13%
Valószínűleg a dagadt csajoknak jön be az aputest:)
2017. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért jönne be a dagadtaknak a dagadt?

Mindenkinek a szép kell. Ha te elhíznál, tetszenének a kövérek?

2017. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Az aputest a természetes, nekem az jön be. A kigyúrtakat megnézem, a kevésbé gyúrt tetszik, a nagyon gyúrtról a vágásérett pulykák jutnak eszembe a régi munkahelyemről, azok voltak olyan izompacsirták. De beindulni csak a férjemtől tudok - nem tudják a férfiak, hogy a nők nem a látványtól indulnak be?

A csatolt két férfi teljesen normálisan néz ki.

Az ennél kövérebb már problémás lenne.

2018. febr. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Bejön az aputest is, meg az izmosabb is, nem ez a lényeg.
2018. febr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
Az anyutestűeknek biztos bejön.
2018. febr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.A párom sportos alkat volt ,mikor megismerkedtünk.A kapcsolatunk alatt télen kicsit megpocakosodik.Jól főzök na...

Nekem tetszik így is.De lehet,ha a pocakos formájával találkoztam volna először,akkor nem jövünk össze.Bár ennek kis esélyt adok,mert beleszerettem első látásra....a személyiségébe is.

2018. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A phaszt meno a hajtenger. Arrol van szo hogy a legtobb no nem akar konditerem szokevenyt.


Az elso pasi ugy nez ki, mintha valami homoerotikus filmben szerepelne, a masodiknak gusztustalan a hasa.

2018. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
47%

"De sajnálom, hogy nem látszanak a válaszolók.... Kiváncsi lennék a sok kritikusra... :)"


170/52 vagyok, es az izmosan vekony alkat jon be. Ne legyen agyon gyurt, de hajas sem.

2018. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!