Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek általában bejönnek e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek általában bejönnek e az apu testű pasik?

Figyelt kérdés

[link]

[link] Az ilyenekre gondolok,vagy mindenki,csak alfa hímeket akar?



2016. nov. 1. 09:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
74%
Nekem bejön az aputest, de a linkelt képeken nem az van.
2017. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
72%

segítek jó?

ha nincs lapos hasa a férfinak, akkor az kövér. ha izmosan nagy a hasa, akkor az mackós. ha filmsztár vagy híres vagy, és nincs lapos hasad, akkor van aputested.

nincs mit

2017. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
62%

Ez már nem aputest, hanem elhízott.

Neked bejönnek az elhízott nők és ilyet választasz inkább egy karcsú nő helyett?

2017. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb ember nem egyformán néz ki folyamatosan, hanem hol így, hol úgy. Senki nem születik daginak, de kockahasúnak sem. A jó alakért meg kell dolgozni. Az azért nem árt, ha egy férfi sportol rendesen. Nem kell mindenkinek kigyúrt állatnak lennie.
2017. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
90%

Az első teljesen más, mint a második.

Egyébként bejön.

2017. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nem!
2017. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
De sajnálom, hogy nem látszanak a válaszolók.... Kiváncsi lennék a sok kritikusra... :)
2017. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%

Az tuti, hogy ha van nő, aki kritizálja az ilyet, akkor az is tuti a 2 mázsás tenyészkoca.

Munkahelyen is van egy ilyen nő, mindenkit lehurrog akár az öltözködése miatt is, nincs olyan nő, akinek nem szól be a háta mögött. Vékonyabb lányokat is piszkafának hívja, s minden mondatát a "Úristen, hát hogy néz ez ki!" -vel kezdi, azt meg észre se veszi, hogy ő konkrétan lefolyik a székről. Meg a pasikat becsmérli, hogy milyen kiferdült ízlésünk van.

De persze mondta, hogy megvette ő is az aerobik bérletet is, de egy órán volt, azóta nem jár, mert ott mozogni kell.

Én se vagyok Adonisz, mert ülőmunkát végzek, futni nem lehet sajnos, de eljárok úszni, meg szoktam kisebb túrákat csinálni magamban, mondjuk csak felmászok a citadellára és le, ilyenek, hogy mozogjak. Meg este 6 után nem enni. Ez van, ilyen vagyok.

Azzal a nővel, aki a külsőd miatt nem vesz számításba nem érdemes foglalkozni. Jobbat érdemelsz...

2017. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nem mentegetni akarom magam, de én örülnék, ha le a testemre időm. Mikor haza megyek, indul a maszek meló, vagy a ház körüli munka, de mindent megcsinálok otthon, nem kell szak iparos. Ha meg ez ninvsen, akkor még mindig ott a kutya és a rokonok, barátok. Szóval igen, mindenkinek arra van ideje, amire akarja, de inkább vagyok aputestű és élem az életem, mint sem szana-szét pattintva, hogy másnak tetszek....
2017. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is az ilyen pasik jöttek be és ezután is csak az ilyen férfiak vonzanak :)
2017. szept. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!