Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen idegesítő szokása van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idegesítő szokása van a párotoknak, amitől ti teljesen kiborultok és nagyon nehezen viselitek el?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 21:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Már csak ex, de a csámcsogása. Nem bírtam elviselni.
2020. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

HOZZÁKOCCAN A FOGA A VILLÁHOZ MINDIG

Sosem mosogat el, csak amikor már nincs hely a konyhapulton. De csak azért sem végzem el helyette. Már van egy táblázatunk, amiben pipálgatom, hogy ki hány mosogatónyi edényt mosott el. Így is vesztésre áll.

Túlsóz mindent.

Lusta edzeni és mindig le kell csesznem, hogy csinálja velem. Utólag hálás, de idegesít, hogy nem motivál

2020. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt mondja, hogy nagyobb nála, hanem hogy nagyobb tőle. És hiába javít9m ki mindig, az egyetlen változás, hogy néha már én is úgy mondom.
2020. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Már csak ex, de a rendmániája zavart. Én is rendszerető vagyok, de ő már tényleg mániákus volt. Meg hogy fukar volt, de a szüleinek mindig előadta a csórót, ők meg egyből pénzelték. Tisztára mint egy gyerek, nem mint egy felnőtt férfi...

23L

2020. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Felkelunk reggel, egy hetvegi napon es o mar allna neki takaritani, mint a gep, en meg csak epphogy a fogamat mosom, o mar lehuzta a kavejat mint mas a felest, mire en eljutok addig, hogy leuljek a kavemmal, o mar kesz van vagy hat dologgal, nekem jut kb a teregetes meg a macskaalmok, aztan szivat vele, hogy milyen rendetlen vagyok es o csinal meg helyettem mindent :D Nem mondanam komoly konfliktusforrasnak, csak azert neha kellemetlen, hogy nyugalomban keszulnek a napra, o meg mar pattog mintha valami hatgyerekes haziasszony lenne.
2020. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Reggelig írhatnám
2020. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Csamcsogas itt is!! Es nem ertem, miert.
2020. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

"Felkelunk reggel, egy hetvegi napon es o mar allna neki takaritani, mint a gep, en meg csak epphogy a fogamat mosom, o mar lehuzta a kavejat mint mas a felest, mire en eljutok addig, hogy leuljek a kavemmal, o mar kesz van vagy hat dologgal, nekem jut kb a teregetes meg a macskaalmok, aztan szivat vele, hogy milyen rendetlen vagyok es o csinal meg helyettem mindent :D Nem mondanam komoly konfliktusforrasnak, csak azert neha kellemetlen, hogy nyugalomban keszulnek a napra, o meg mar pattog mintha valami hatgyerekes haziasszony lenne." Dettó nálunk is. :D


A csámcsogás a mizofónia miatt van. Nekem is van. Cuppogás idegesít. Ő szokott enni nutellát vagy más ilyen édességet, akkor furán cuppog, és én fizikailag rosszul leszek ettől, fel kell állnom, meg kimegyek a szobából. Szokott cuppogni álmában is, meg horkol...füldugóval alszom.

2020. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
[link] Mizofónia
2020. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%
Amikor koronavírusos lesz.
2020. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!