Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen idegesítő szokása van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idegesítő szokása van a párotoknak, amitől ti teljesen kiborultok és nagyon nehezen viselitek el?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 21:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

Amikor csípked, és fáj... De én nem csikizhetem, mert utálja... :D

Mint a gyerekek :D

Amugy más nincs :)

2020. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
46%
Az itt hozzászólók közül hányan lesznek elváltak öt év múlva?
2020. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én biztos... #19 voltam
2020. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 exelant ***** válasza:
50%
Az enyém ígérget, mindig mindent, csak hogy egy szituációban megnyugtasson mindig, és azt láttassa, ő milyen szuper ember, ő mindig mindent meg tud/meg fog tudni oldani, előteremt mindenhez mindent, és soha semmi baj nem lesz emiatt. Aztán persze elfelejt vagy halogat szinte mindent , vagy más okokra, rajta kívül álló okokra hivatkozva nem csinál meg sok mindent, de sohasem ő a hibás. Bocsássak meg mindent, mert elfelejtette, mert nem volt rá ideje, vagy nem úgy jöttek össze a dolgok, vagy más akadályozta meg mindig, hogy valamit megoldjon/megcsináljon, amit ő maga ígért meg nekem magától, hogy megcsinálja/megoldja/megveszi, nem is én kértem tőle javarészt ezeket a dolgokat...csak az a baj, hogy ez már tipikus, hogy mindig mindennel így történik ez, amit megígér nekem. Ami bosszantó. Már szakítottam vele emiatt (is többek közt) , mert én meg olyan vagyok, hogy ha megígérek valamit, szeretem betartani azt, s a legkevesebb eséllyel szoktam nem véghez vinni bármit is, mert nem szeretek mások bizalmával játszani. Emiatt is nehezebben tolerálom, főleg tartósan, ha valaki ilyen típusú ember. Ne ígérj meg valamit, ha azt nem fogod tudni megcsinálni. Nem élünk emellett együtt, így nem találkozunk, csak 2-3 hetente. Már sokszor arra panaszkodik, mennyire kanos, mennyire kíván engem, aztán ha adódna az alkalom, hogy találkozzunk, lemondja, vagy valami más programja mellett tudunk csak találkozni, ami miatt nem teljes értékűvé lesz a találkozónk, mert közben neki még ez és az a feladata. És ezek is rendszeresek. Emiatt én ezen is elgondolkodom, mennyire lehetek neki vajon fontos valójában. Itt is lehozná nekem szóban a csillagokat is az égről , mikor szóban erről beszélgetünk, fontos vagyok neki nagyon, és kíván, csak engem kíván, és nagyot szeretne velem szeretkezni már, ha együtt leszünk, de a valóság aztán itt is nagyon más sokszor. És itt is mindig másra hivatkozik, hogy más a hibás. Nem ő,ő sohasem hibás,mindig más az oka, vagy a körülmények jönnek szinte mindig épp véletlenül úgy, hogy miért nem jönnek össze szinte sohasem úgy a dolgok, ahogy kellene egy megbeszélt közös programunkhoz, ami hetek óta be van tervezve...és ha ezek ellen már ágálok, akkor én vagyok, aki nem érti meg, aki türelmetlen, aki nem érti meg az adott helyzetet... nekem meg már elegem van...mindig időt és türelmet kér, hogy majd megoldódik minden, de mikor mégis????
2020. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
olyan ízletesen főz, hogy mindig egy hadsereg ellátmányát kitevő mennyiséget vagyok "kénytelen" bevágni egy evésre.
2020. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
31%

A kutyái számára a legfontosabbak, ölelgeti, puszilgatja őket, én meg el vagyok hanyagolva, emellett férfiakkal csetel, hazudozik, lusta, egész nap csak aludna.reggel 1 órát, lefekvés előtt 2 órát készülődik. nem takarít, depressziós, bipoláris, önző, szeretetlen, exeivel tartja a kapcsolatot, hűtlen, soha nem fejezi ki, hogy szeret, nem keresi a találkozást, kapcsolatfüggő, nárcisztikus, hisztis, agresszív, tiszteletlen, elégedetlen, szuicid hajlamú, érzelmi analfabéta, de azt gondolja magáról, hogy magas érzelmi intelligenciával rendelkezik.


mindemellett ezekkel a tulajdonságaival együtt is szerettem, ő volt álmaim nője, hihetetlen karaktere van, emellett nagyon jó nő és néha voltak jó napjaink együtt. de sajnos ezek az okok kiölték belőlem a szerelmet (ő soha nem is volt belém szerelmes) és teljesen kiábrándultam belőle a végére. múlt héten szakítottunk.

2020. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

Ha rágózik, és mindig nyitott szájjal csinálja, mindig megbánom hogy adok neki rágót. :D


A ruháit hajlamos az ágyra tenni ami idegesít, mert nekem az ágy teljesen tabu.


Ha eszik akkor nem törödik azzal hogy leeszik, lemorzsáz a földre.


Nagyon ragaszkodik a régi dolgaihoz, utalja ha kicsit pakolászok közöttük, vagy kiakarom dobni. :D


Asszem ennyi

2020. márc. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó vagyok, eszemben jutott hogy nem horkol, de nyammog álmában ami kevésbé zavar mint a horkolás szóval összetehetem a kezem. :)

Mert kinem állhatom a horkolást

2020. márc. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!