Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit vagytok külön? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit vagytok külön? Milyen a külön programjaitok? Van e olyan amit csinál és idegesít? Szokott e el járni inni a párotok?

Figyelt kérdés

A szoktak e el járni valamerre a párotok, arra jöhet példa a vírus előtti időkből is.


Pl engem nagyon idegesít ha elmegy inni és csak éjfél után full készen jön haza.

Szóval én rossz barátnő vagyok mert nem tudom ezt elviselni :D

Kíváncsi vagyok ki mit szokott csinálni a szabad idejében és van e olyan aminek nem örül :)


Egyébként szoktunk külön elmenni a saját családunkhoz, néha barátnő, baráthoz, vírus előtt néha mentünk bulizni, de inkább közös programok voltak,vannak, és amikor nem együtt megyünk vkikhez nem zavar addig amíg nem részegen jön el onnan, vagy nem nagyon nagyon soká, vagy ha én is oda vagyok Vkikkel vmerre :')


+ ha iszik zavar vagy nem zavar?



2021. febr. 2. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Elmehet nyugodtan. Nem szokott inni, nem tudom zavarna-e.
2021. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem befolyásol, hogy iszik vagy sem. Túl ragaszkodó, ritkán jár el nélkülem és én is nélküle. A munka alatt nyilván külön vagyunk abban a 8 órában, ezt leszámítva talán havonta-kéthavonta egy olyan alkalom van, mikor külön megyünk. A baráti körünk közös, együtt élünk, általában áthívunk valakiket vagy együtt találkozunk velük. Sosem aludtunk egymás nélkül, mióta összeköltöztünk és próbáljuk ezt elkerülni: ha ottalvós csapatépítő van, azonnal szólok, hogy ez nálam nem fog menni. Egyszerűen nem esne jól, meg amúgy is, mit csináljak ott. De ez nem elvárás felé vagy részéről, hanem egy preferencia, amit én is magaménak tudok azóta. Valahova beülni másokkal vagy hasonló, az sosem okoz gondot. Egyszerűen csak nincs rá igényünk, meg minek mennénk egyedül, ha szinte kivétel nélkül együtt hívnak minket?



Nálunk ez sosem képezte vita tárgyát, emellett szerencsésen is alakultak ilyen szempontból a szokásaink. Lehet, hogy ha minden pénteken itthagyott volna tetszik - nem tetszik alapon, nem így fognám fel. De mindketten olyan típusok vagyunk, hogy jobban érezzük magunkat, ha együtt mehetünk.

2021. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Páromnak van általában külön programja a barátnőkkel, néha iszogatnak is, de egyáltalán nem zavar. Nekem nincs külön programom sajnos, mert nincsenek barátaim 😔
2021. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem iszok, bulizok, kocsmázok, haverozok. Szóval a barátnőmnek nem kell ilyen hülyeségek miatt aggódnia. Persze én 32 vagyok és nem 17 éves csimota.
2021. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi a vírus előtt rendszeresen mentünk külön programokra, együtt élünk már, szükségünk van ennyi külön térre szerencsére mindkettőnknek. Ő a haverokkal, én a barátnőkkel. Ő jár koncertekre havonta 1-2x, én jártam kollégákkal csapatépítőkre. Ha ittunk se zavarta a másikat, mert nem részegen estünk haza, max becsiccsentve.


Sose zavarta se őt, se engem, hogy külön is járunk bulizni. Mindig írtunk közben, hogy mi a helyzet, küldtünk képeket is ha úgy volt illetve mindig szóltunk, hogy mikor érünk haza. Legtöbbször hívtuk amúgy egymást, tehát ez nem ilyen "neked tilos jönni" dolog volt, de mivel hétközben dolgozunk, így mindkettőnknek általában hétvégére estek ezek a barátos programok, amik után többnyire mindig itthon találkoztunk.


Sokszor mentünk együtt is, hisz ismerik egymást a barátaink, sok éves kapcsolatról van szó. De szerintem fontos, hogy ne legyünk összenőve és mehessünk külön is. Voltam én is olyan mint te, sok kapcsolatba buktam bele emiatt a kontrollmánia miatt. Felesleges. Szabad emberek vagytok, ha elakar menni haverozni, had menjen. Persze ez akkor fenntartható ha cserébe veled is foglalkozik eleget.


Engem lehet pont emiatt nem zavart sosem, mert hiába ment el pénteken koncertre, hozzám jött haza, engem ölelt át, nekem mondta, hogy hiányoztam. Másnap pedig az egész napot együtt töltöttünk, rendszerint hozott mindig virágot is, ezt szerencsére a mai napig csinálja havonta 1-2x :)


Szóval ez emberfüggő. Nekünk teljesen hétköznapi ez a dolog, de akit zavar, az úgysem fog ebbe belenyugodni és folyamatos feszkó forrás lesz.


Most a karantén alatt házibulikat tartunk, vagy házibulikba megyünk, 10 főig ugyebár. Ezekbe szinte mindig együtt, mert most gyakorlatilag mindenki a saját vagy más otthonába van bekényszerülve. De így is tökéletes, nem lógunk egymáson. Múltkori bulin például ő a srácokkal a nappaliban fifázott és ivott, én meg a lányokkal boroztam a konyhában és nagyon jól éreztük magunkat.


3 éve együtt, 22N-24F

2021. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vírus előtt: 1-2 havonta eljártunk külön, ő a haverjaival ivott pár sört, én addig a lányokkal sütiztem vagy koktéloztam. :) Fullkészre nem itta magát soha.

Ha téged zavar, beszéld meg vele a dolgot.

2021. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Évente egyszer-kétszer céges vacsi, akkor megisznak pár sört, de ennyi. Nem jár el kifejezetten inni a haverokkal. Nem is tolerálnám az ilyet.

Inkább mi szoktuk meghívni a barátainkat grillezni vagy medencézni (nyilván nyáron). Külön is eljárunk néha, én az egyik barátnőmmel kifejezetten csajos programokra. A férjem kevésbé kimozdulós típus, ha ki is mozdul azt inkább velem teszi.

2021. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minden pénteken itt hagyott tetszik nem tetszik alapon ez ami a legjobban jellemzi a mi szabad programjainkat, mert menni kell ahol lehet inni, én meg nem akarok. Én itthon ülök, ő meg oda van, volt mikor merre. És ez nagyon rosszul esik minden alkalommal, lehet a régi dolgok miatt is hogy régen is sokszor volt hogy inkább a haverok voltak és reggelig ivás vagy még régebben összevesztünk ees elmentek bulizni... Nagyon ki voltam akadva akkor is :D és nem érti meg hogy nekem nem tetszik ez :/ én nem akarok mindig hétvégét így tölteni
2021. febr. 2. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves? Fiatalabb korban elmegy ez az álladó haverozás, de felnőttebben tényleg sok. Az ivás meg állandó részegséig gáz. Ha meg enélkül nem tudja jól érezni magát, még gázabb.
2021. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ennek a kapcsolatnak így nem sok értelme van.
2021. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!