Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit vagytok külön? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit vagytok külön? Milyen a külön programjaitok? Van e olyan amit csinál és idegesít? Szokott e el járni inni a párotok?

Figyelt kérdés

A szoktak e el járni valamerre a párotok, arra jöhet példa a vírus előtti időkből is.


Pl engem nagyon idegesít ha elmegy inni és csak éjfél után full készen jön haza.

Szóval én rossz barátnő vagyok mert nem tudom ezt elviselni :D

Kíváncsi vagyok ki mit szokott csinálni a szabad idejében és van e olyan aminek nem örül :)


Egyébként szoktunk külön elmenni a saját családunkhoz, néha barátnő, baráthoz, vírus előtt néha mentünk bulizni, de inkább közös programok voltak,vannak, és amikor nem együtt megyünk vkikhez nem zavar addig amíg nem részegen jön el onnan, vagy nem nagyon nagyon soká, vagy ha én is oda vagyok Vkikkel vmerre :')


+ ha iszik zavar vagy nem zavar?



2021. febr. 2. 18:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmázni nagyon ritkán szokott, kb. fél évente egyszer. Full készen még nem jött haza, spiccesen igen, de nem zavart. Meg ez elég ritka.

Szerintem inkább én csinálok több mindent tőle külön (zenekarra, sportolni járok rendszeresen).

Az szokott zavarni, mikor elutazik hosszú hétvégére vagy 1-2 hétre, de ezt azért általában tudom előtte valamennyivel, és akkor tervezek valamit oda én is.

2021. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!