Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nagyon szeretné hogy összeköltözzünk?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt és már fontolgatok egy esetleges lánykérést, mindketten szeretnénk esküvőt végre. Én 19 éves koromtól külön élek a szüleimtől, ő náluk él, és a minap felvetette hogy költöztünk össze.

Egyrészt sem én, sem a szüleim nem hívei az ilyesminek, másrészt a ház nem az enyém, hanem a szüleimé, ahol lakok.

Mondtam neki hogy ez nem a legjobb ötlet, de ő nagyon szeretné. Kéne valami kompromisszumos megoldás...



2021. ápr. 5. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
75%

Így már értem, hogy szerettél volna várni vele. Persze, hat év alatt hogyne történt volna meg :) Nincs ezzel semmi baj.


Viszont a különböző értékrend, a konzervatív merevség még baj lehet. Beszéltetek a fontos kérdésekről? Gyerek, szerepek (férfi-női), munkamegosztás, karrier, háztartás? Ezek is együttélés alatt mutatkoznak meg, de jól kell működniük egy házasságban.

2021. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

20

A szexet sem tartom helyesnek de megtörtént. Nem is akarok házasság előtt együtt élni. Nem egy játék amit kipróbálok és utána eldöntöm, hogy meg eszem-e.

2021. ápr. 5. 10:31
 23/68 A kérdező kommentje:

21

Igen,de azokban a kérdésekben nem merül fel probléma. Hasonlóak azzal kapcsolatban az elképzeléseink

2021. ápr. 5. 10:32
 24/68 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már feleségül akarod kérni, nem lenne hátrányos, ha tudnátok beszélgetni, problémát megoldani. Kompromisszum itt igazából nincs. Vagy összeköltöztök házasság előtt, vagy nem. Vagy az ő akarata érvényesül, vagy a tiéd. Vagy mi lenne szerinted lehetséges kompromisszum egy ilyen esetben?

Amúgy én sem értem a hozzáállásodat. Miért jobb, ha házasság után derül ki, hogy nem tudtok együtt élni, és elváltok, mintha előtte egy évig egy háztartásban laknátok? Nem, ez nem egy játék, amit kipróbálsz, ez annak a tesztje, hogy együtt tudtok-e élni több évtizedet, vagy már az első pár hónapban kikészítitek egymást. Teljesen más találkozgatni, mint együtt élni. Mindenesetre, nyilván szíved joga, csak akkor egyértelműen tisztázd le barátnőddel, hogy ebből nem engedsz, mert neked ezek az elvek fontosabbak, mint a kapcsolatotok, mert annak az előjelének tekinted, hogy úgyse működne a dolog, ha nem tudja elfogadni.

2021. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
95%
Ez a gondolkodás fog ahhoz vezetni, hogy még harminc előtt elvált leszel. De te tudod. A megoldás az, hogy megmondod neki azt amit ide leírtál. Hogy akarod elvenni feleségül, hogyha egy ilyen egyszerű egyet nem értést nem tudsz kezelni? Megmondod neki, hogy Mari, én a konzervatív neveltetésem miatt nem értek egyet a házasság előtti együttéléssel, várjál szépen amíg úgy döntök, hogy megkérem a kezedet, és majd ha elvertünk egy csomó pénzt az esküvőre na majd akkor ide költözhetsz.
2021. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
Köszi a rosszindulatot is
2021. ápr. 5. 10:59
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
A ház, amiben élsz, és ami a szüleidé, milyen távol van attól a háztól, ahol a szüleid élnek?
2021. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
93%

#26:

Szerinted az rosszindulat, ha mindenki egyöntetűen azt írja, hogy butaságot csinálsz?

Vagy te direkt arra törekszel, hogy egy pocsék, boldogtalan házasságban élj 50 évig?

2021. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
77%
Pinát azért nyalsz? Vagy abban is ilyen maradi vagy?
2021. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 Torcsa90 ***** válasza:
27%
Baptista vagy?
2021. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!