Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nagyon szeretné hogy összeköltözzünk?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt és már fontolgatok egy esetleges lánykérést, mindketten szeretnénk esküvőt végre. Én 19 éves koromtól külön élek a szüleimtől, ő náluk él, és a minap felvetette hogy költöztünk össze.

Egyrészt sem én, sem a szüleim nem hívei az ilyesminek, másrészt a ház nem az enyém, hanem a szüleimé, ahol lakok.

Mondtam neki hogy ez nem a legjobb ötlet, de ő nagyon szeretné. Kéne valami kompromisszumos megoldás...



2021. ápr. 5. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:

40

Menj kérlek és csillapitsd le magad. Elég a nagyokoskodásból

2021. ápr. 5. 13:00
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a 40-es (és a többi hozzászóló is) nem ír hülyeséget. Ezt nem bántásból írom, de szerintem nem én vagyok az egyetlen válaszoló itt, aki jóval idősebb nálad, kicsit több tapasztalatunk van az életről. Akármennyire is erkölcstelennek tűnhetünk a szemedben, de itt sokan éltünk már együtt valakivel házasság nélkül, és ha nem működött, utólag hálásak vagyunk, hogy nem kellett a válással is szenvednünk. Igenis az együttélés egy nagyon jó próba arra, hogy kiderüljön, összeillik-e két ember. Úgy gondolom, ez a mai világban egy nagyon is fontos és szükséges "állomás" egy párkapcsolatban. Ezek a tanácsok, amiket írunk neked, nem rosszindulatból fakadnak hanem józan észből és tapasztalatból.

Mindenesetre szerintem itt nincs középút: te nem vagy hajlandó összeköltözni (bár én is furcsállom, hogy szex van, bármennyire is ellene voltál), ő pedig igenis szeretné az együttélést. Mindkettőtöknek jobb lenne lehet, ha elengednétek egymást.

2021. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt sem én, sem a szüleim nem hívei az ilyesminek - szegény csaj, remélem, gyorsan rájön, mekkora lúzerrel van együtt.


Csak elárulom, ez nálunk exemmel hogy zajlott: 1 évig minden hepi, jó, költözzünk össze.

Nem éltünk együtt 1,5 éve és oké, nekem elég volt belőle és a hülye elmebeteg dolgaiból.

Hogyha neadj Isten már házasok lettünk volna, az szívás.


Hiába vagytok együtt hat éve, nem ismeritek egymást.

2021. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

43

Senki nem kérdezte a véleményedet, te főnyeremény 😂😂

2021. ápr. 5. 17:34
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, hiszen te írtál ki kérdést.


Arra válaszoltam, de te meg sem hallod, amit próbálunk megértetni veled.


Jegyezd el, és utána költözzetek össze, hogyha nem illetek egymáshoz, akkor ne válással kelljen szrakodni.

2021. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

De nem kértem hogy minősíts 😂 nagyon nem megy az olvasás vagy oda képzeled azt a kérdést is?


Nem érdekel,hogy szerinted jó hogy összeköltözzünk. Mert nem fogunk. Itt nem egy cipőről van szó, hogy felveszem és ha nem jó, eldobom. Az eljegyzés pedig nem házasság.

2021. ápr. 5. 18:08
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem mit eszik rajtad a csajod. Nekem elég volt belőled ennyi, hogy meneküljek. Ha egy csepp eszed lenne, gyorsan elvennéd, összeköltöznél vele, és magadhoz láncolnád, mert még egy ekkora libát nem fogsz kifogni, aki elvisel.
2021. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
Mi van rajtam elviselni való? Hogy egy értékrend szerint próbálok élni? Ha nem tetszik, nem kell így élj. És ő sem. De bízom benne hogy még tudjuk oldani.
2021. ápr. 5. 18:32
 49/68 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon tetszik, hogy komolyan veszed az elköteleződést és a hűséget! Viszont borzasztó merev vagy és nem vagy hajlandó hallgatni a jó szívvel adott ésszerű tanácsra. Ez nem (csak) értékrend, ez egy merevség, vakság. Hidd el, nektek akarunk jót. Nem is láttál még sokat a világból, csak elfogadtad a szüleitől kapott értékrendet. Nem voltál kamasz, nem lázadtál soha? Nem kérdőjelezted meg,mi miért van úgy, ahogy? Mert bizony fiatalon át kell ezeket rágni. Gondolatban is, de legfőképp tapasztalattal.

Pl mit gondolsz most arról, hogy lefeküdtetek? Rossz volt? Szentségtörés? Vagy valójában semmit sem vett el a szeretetetekből, becsületetekből, tisztességetekből? Rossz ember lennél emiatt? Ártott bárkinek?

2021. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Voltam kamasz. Nem, nem lázadtam. Ismertem mindig a határaimat és mindig tiszteltem a szüleimet illetve megfogadtam a tanácsaikat.

Erkölcsileg megrontott a dolog. Az, hogy lefeküdtünk. Nem tartom helyesnek viszont 6 évig szerintem nem lenne normális várni vele. Nem bánom utólag hogy megtettem, de jobb szerettem volna ha csak házasság után tettük volna meg.

2021. ápr. 5. 19:26
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!