Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan bízzon meg bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzon meg bennem?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt abból 1 éve összeköltöztünk.


Amikor vitatkozunk valamin mindig azt mondja,hogy állandóan elbizonytalanodik,és ilyenkor ő, mikor, hogyan érezze azt,hogy ebből holtodiglan örökkön örökké élet lesz,eljegyzés és esküvő.


1.dolgon szoktunk vitatkozni az az,hogy ki mennyire veszi figyelembe azt,hogy épp mire van szüksége a másiknak.


Páromnak minden egyes nap amikor hazaér a munkából,

kell neki csend,hozzá se lehet szólni,de semmit se és ez engem frusztrál,hogy annyit nem lehet tőle megkérdezni,hogy van,milyen volt a napja,én szeretek vele lenni, érdeklődni,hogy mi van vele, az esetek 80% próbálok megértő lenni vele és kicsi hagyni,de néha bekattanok és nem veszem figyelembe amit kér,csak mondom mondom és kérdezek.

Néha elgondolkodok rajta,hogy ha egyáltalán oda ér a kapcsolatunk,hogy gyerek és hazaér a munkából,akkor majd leszar minket,mert neki kell fél óra, óra nyugalom és csend.

Ő ezt minden nap igényelni és vegyem figyelmbe,hogy ő neki mi jó,amit én próbálok is,csak néha nem sikerül.


Amit én szeretnék az az,hogy havonta 2 alkalommal kicsit tegye oda magát a romantikában és például gyujtson meg pár gyertyát,vegyen egy szál virágot,este kapcsoljon be egy lassú zenét és borozzunk,nekem ezekre a meghitt pillanatokra lenne szükségem,de nem minden nap, hanem havi 2x és úgy érzem,hogy én adjam meg neki minden nap amit ő akar,de ő még a fáradtságot se veszi,hogy ilyet csináljon nekem, mindig úgy kell kérni,de ügye amit kér az ember és csak úgy hajlandó mehgcsinalni az már nem ugyan az,már nem meghitt és romantikus,jól esne ha magától csinálná és nem kérésre.


3 év alatt kb 5x mondtam ki azt,hogy szakítani akarok vele és mentem ki az ajtón,pár órával később lehiggadtam és vissza mentem,sose gondolom komolyan ezeket,de a barátom ezekek a tettek amit csinálok teljesen elbizonytalanitják és ilyenkor nem bízik bennem és nem tudja,hogy mikor lesz a következő ilyen eset,hogy elmegyek,és így hogy legyek közös jövőnk amikor ezeket csinálom.


Értem amit mond,igaza van ! Beismerem.

Én se érezném magam biztonságban mellette,ha ő ezt csinálná néha amit én,de ezeket én tényleg nem gondolom komolyan, feldúltság és düh miatt vannak ezek.


Szerintem úgy érzem,hogy amikor az ember dühös a másikra, biztos mond neki olyat vagy csinál olyat ami abban a pillanatban kijön,de attól még nem igaz és nem gondolja komolyan


Mit csináljak,hogy tudja,hogy tényleg szeretem,vele akarok lenni,és itt vagyok mellette

Hogyan építsem fel újra a bizalmat?


Én basztam el ezekkel tudom,de én úgy érzem,több a jó mint a rossz

Helyesírásért bocsi.



2021. aug. 20. 06:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, de nagyon megbántottam ezekkel és nem is egyszer, és nagyon bánom amit tettem. Egyszerűen a vitáknal nem bírok magammal
2021. aug. 20. 06:49
 2/20 A kérdező kommentje:

Fontos nekem

Szeretem

2021. aug. 20. 06:49
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Mégis milyen alapon várod hogy romantikus meg figyelmes legyen, amikor bármelyik pillanatban dührohamot kapsz és elviharzol, és még napi félórára sem tudsz leszállni róla?


Szerintem menj ki az ajtón és most először ne gyere vissza.


Szerencséd hogy nem én vagyok párod, mert az első kirohanásod után zárt ajtó várna. Bár ha elég jó tested lenne, akkor néhány alkalmat elnéznék és utána várna zárt ajtó.

2021. aug. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nincs bármelyik pillanat

Írtam kb 80% mindig próbálom úúgy csinálnk amire neki szüksége van


3 év 1095 nap abból 5 alkalom volt, hibáztam igen

Belátom és beismerem igen

Helyre akarom hozznk igen

2021. aug. 20. 07:33
 5/20 A kérdező kommentje:

Néha úgy érzem többet adok és kevesebbet kapok

Tudod szükségem van néha figyelmes legyen


És minden nap teszek a kapcsolatunkért

Érdeklődők iránta

Szeretem

Várom és izgatott vagyok,hogy mikor ér haza

Hiányzik

Közös programot találok ki mindig amit tudok,hogy örül neki

Szép,tiszta otthon vár rá és finom ebéd


#3 veled soha nem fordult elő,hogy a heves vitánal csináltál vagy mondtál olyat amit nem gondoltál komolyan és megbántál


Szerintem mindenkivel előfordult már

2021. aug. 20. 07:37
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez valami gyerekszerelem? Mert felnőtt embernek innen nézve nem tűntök. A döntéseitek mellett nem àlltok ki, kommunikàlni sem igen tudtok.


Végülis a jó szex összetart, vagy az anyagiak?

2021. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok többet kommunikálni,ha sehogy sem megy,akkor nem kell erőltetni.

Így nem lehet leélni egy életet egymás mellett...

2021. aug. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nevezhetjük gyerek szerelemnek is

Fiatalok vagyunk

Neki én vagyok az első komoly kapcsolata


Nekem volt már 3 barátok is,a legelső 4 hónapig tartott, másik 4 ev

Ez most 3 év

2021. aug. 20. 08:16
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm
2021. aug. 20. 08:16
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Abbol a szempontbol megertem a parodat, hogy amikor hazaer kell neki egy kis csend es nyugi. En is antiszoc tipus vagyok kisse de 13 novel dolgoztam egy irodai legterben. Mikor hazaertem nekem is kellett egy kis csend es magany, hogy helyre billenjek. Ilyenkor tenyleg hagyd picit, keszits neki egy szendvicset, vagy melegits neki enni. Picit hagyd hogy vissza tudjon allni, mert utana teljes erovel fog tudni rad figyelni. :) Uljetek le es beszeljetek at, hogy te meg fogod adni neki ezt az idot, de o pedig fogadja hogy te ilyen temperamentumosabb (en ugy hivom olaszos :D) vagy es neha lesznek ilyen kiakadasaid, de ettol szereted ot, csak neked ilyen a termeszeted. Mondd neki, hogy neked mennyire fontos lenne a havi 2 romantikus este. Akar jeloljetek be elore a naptarba a datumot, es akkorra keszuljon valamivel neked. Akar vacsi vagy virag vagy valami :)
2021. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!