Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan bízzon meg bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzon meg bennem?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt abból 1 éve összeköltöztünk.


Amikor vitatkozunk valamin mindig azt mondja,hogy állandóan elbizonytalanodik,és ilyenkor ő, mikor, hogyan érezze azt,hogy ebből holtodiglan örökkön örökké élet lesz,eljegyzés és esküvő.


1.dolgon szoktunk vitatkozni az az,hogy ki mennyire veszi figyelembe azt,hogy épp mire van szüksége a másiknak.


Páromnak minden egyes nap amikor hazaér a munkából,

kell neki csend,hozzá se lehet szólni,de semmit se és ez engem frusztrál,hogy annyit nem lehet tőle megkérdezni,hogy van,milyen volt a napja,én szeretek vele lenni, érdeklődni,hogy mi van vele, az esetek 80% próbálok megértő lenni vele és kicsi hagyni,de néha bekattanok és nem veszem figyelembe amit kér,csak mondom mondom és kérdezek.

Néha elgondolkodok rajta,hogy ha egyáltalán oda ér a kapcsolatunk,hogy gyerek és hazaér a munkából,akkor majd leszar minket,mert neki kell fél óra, óra nyugalom és csend.

Ő ezt minden nap igényelni és vegyem figyelmbe,hogy ő neki mi jó,amit én próbálok is,csak néha nem sikerül.


Amit én szeretnék az az,hogy havonta 2 alkalommal kicsit tegye oda magát a romantikában és például gyujtson meg pár gyertyát,vegyen egy szál virágot,este kapcsoljon be egy lassú zenét és borozzunk,nekem ezekre a meghitt pillanatokra lenne szükségem,de nem minden nap, hanem havi 2x és úgy érzem,hogy én adjam meg neki minden nap amit ő akar,de ő még a fáradtságot se veszi,hogy ilyet csináljon nekem, mindig úgy kell kérni,de ügye amit kér az ember és csak úgy hajlandó mehgcsinalni az már nem ugyan az,már nem meghitt és romantikus,jól esne ha magától csinálná és nem kérésre.


3 év alatt kb 5x mondtam ki azt,hogy szakítani akarok vele és mentem ki az ajtón,pár órával később lehiggadtam és vissza mentem,sose gondolom komolyan ezeket,de a barátom ezekek a tettek amit csinálok teljesen elbizonytalanitják és ilyenkor nem bízik bennem és nem tudja,hogy mikor lesz a következő ilyen eset,hogy elmegyek,és így hogy legyek közös jövőnk amikor ezeket csinálom.


Értem amit mond,igaza van ! Beismerem.

Én se érezném magam biztonságban mellette,ha ő ezt csinálná néha amit én,de ezeket én tényleg nem gondolom komolyan, feldúltság és düh miatt vannak ezek.


Szerintem úgy érzem,hogy amikor az ember dühös a másikra, biztos mond neki olyat vagy csinál olyat ami abban a pillanatban kijön,de attól még nem igaz és nem gondolja komolyan


Mit csináljak,hogy tudja,hogy tényleg szeretem,vele akarok lenni,és itt vagyok mellette

Hogyan építsem fel újra a bizalmat?


Én basztam el ezekkel tudom,de én úgy érzem,több a jó mint a rossz

Helyesírásért bocsi.



2021. aug. 20. 06:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

3-as vagyok


A 80% kevés. Az azt jelenti, hogy minden héten balhézol vele amiatt a félóra miatt.


Kb félévente egyszer szakítani akarsz vele. Akkor 5 hónapig nem kell tartania hogy kiviharzol, de utána már igen? Pfff.. Ez az a kategória, amikor kb bármikor kiviharzol, mert rád jött az 5 perc.


Az asszonnyal az elmúlt 11 év alatt veszekedtünk ennyit (vagy még ennyit sem!), mint amennyiszer szakítani akartál vele 3 év alatt.


Dehogy akarsz te megváltozni. Csak lököd a rizsát közben a párodat szeretnéd becsicskítani, hogy az eszement elvárásaidnak megfeleljen.

2021. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hát ha a 80% minden hét akkor rossz számot adtam meg

Nem balhezok minden héten

Viták kb 4 havonta vannak kb 2 óra


Az asszony 11 év alatt teljesen őszinte hozzád?

Minden elmond neked, ami zavar ami bánja,amire szüksége van ?

Ha te nem adnád meg neki amire szüksége van szerinted hogyan viselkedne ?


Mert én kommunikálok a párommal

Nem egyszer nem kétszer hallotta már tőlem és beszéltünk róla,hogy szeretném ha néha romantikáznánk és még egy kis energiát sem próbál beletenni

3 év alatt csak jártattam a számat


Ebben mi az eszement elvárás? Őszintén? Hogy néha jó lenne ha magától venne egy szál virágot

Szerintem nem egy lehetetlennek tűnő dolog.


Nem abszurd elvarasom van felé

Nem arra kértem,hogy munka után fáradtan üljön be az autóba utaztunk el a legközelebbi tengerparthoz, foglaljon asztalt,vegyen virágot vigyen el hőlégballonozni és vacsorázni. Na ez abszurd és eszement elvárás lenne


Pici minimális dolog és nem minden nap kérném hanem havi 2x

2021. aug. 20. 08:47
 13/20 A kérdező kommentje:

És a kérdésem még mindig az,hogy hogyan tudnék javítani rajta

Mert szeretnék és akarok is.


És ha nem tudsz értékelhető segítséget leírni akkor menj tovább ....


Többi válaszolnak köszönöm

A naptáras ötlet tetszik, ki fogom próbálni

2021. aug. 20. 08:49
 14/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ezektől eltekintve a mindennapokban jól megvagytok? Törődik veled, èrzezteti, hogy szeret?
2021. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.


Abból tudok kiindulni, amit írsz. Az írásod alapján pedig ez jött le.


Nincs realitása annak, amit elvársz tőle. Ha 3 év alatt nem csinálta, akkor ezután sem fogja csinálni, bármennyire is látványosan szenvedsz.


Három lehetőséged van:

1. megszokod

2. csalod

3. szakítasz vele, de most már igaziból.

2021. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 vagyok. Mèg nem válaszolták a feltett kèrdèseimre, de nekem úgy tűnik, hogy vagy nagyon nem illeték össze, vagy ő nem szeret tèged úgy, ahogy te őt. Vagy mindkettő.

Elvárod tőle a havi 2 romantikázást, mikor ő nem ilyen alkat, ès a kisujját sem mozdítja, hogy ezügyben kicsit a kedvedre tegyen.

Te vágysz a figyelmère, a szeretetre, amit nem ad meg.

Szereted, ès ragaszkodsz a kapcsolathoz, miközben nem azt adja, amiben te jól èrzed magad. Ès most is mèg te pedálozzál, hogy ő elhigyje, hogy szereted...

Gondolkozz el ezeken picit.

2021. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jók a mindennapok
2021. aug. 20. 11:47
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor ő is fektet bele energiát, hogy jobb legyen, nem csak te?
2021. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is nagyon soknak tűnik amennyit veszekedtek.5x mondtad 3 év alatt, hogy szakítanin akarsz és ezt nem érzed soknak???????4 havonta 2 órás veszekedések????? Ti nem egymás mellé valók vagytok szerintem.Te cseszteted, ő nem bízik Benned, joggal.
2021. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Én a második "jó, akkor szakítok veled"-odamondásod után kiraktalak volna. Ez hiszti és dedó, amit csináltok mindketten.
2021. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!