Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell egy nőt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy nőt állandóan cselédnek nézni?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már... Bárkivel összeköltözök ez van...


Dolgozok de azért én itthon,fözzek, mossak , takarítsak. Az, hogy magától segítene luxus.

Tegnap a barátom pl. szabadnapos volt én este 6ig dolgoztam, nem segített volna elmosogatni hanem inkább pakolt rá...

Kutyáját se vitte ki, persze bekakált, nem takarította volna fel..


Itt vannak a kutyái az h adjon nekik enni,inni, meg kivigye a kiskutyát az luxus. Ha én nem viszem ki a kutyát akkor bepisil bekakál..


Múltkor is ez volt h én 12 óráztam, haza hozott aztán ott az ajtóban a pisi, kaki aztán kezdhettem azzal h takarítok, mert neki erre nem volt ideje... Pl talán arra a 3 percre ki lehetne tenni a kutyát, mivel kertesben lakunk csak ki kell tenni... Nagy kutyájanak a xarját se szedi fel.


Már nagyon unom, hogy mindenért szólni kell. De ezt nem csak ő csinalja hanem mások is ilyenek voltak.


Volt aki a földre dobta a koszos zoknit ,boxert mikor szóltam akk teljesen fel volt háborodva h hát őö nem... Újbóli alkalommal lefotóztam és körbe takarítottam.


Egyszer egy másik beszólt, hogy neki nincs tiszta ruhája miközben ott száradtak a szárítón megcsináltam hogy nem mostam ki az ő ruháit aztán vitte haza mosni és én voltam a xar.



Egyáltalán nem úgy érzem h nekem egy kapcsolatban lenne tekintélyem, nem vagyok megbecsülve, nagyon sokan a csicskát látják bennem. De hát a rend az én érdekem is szóval nem tudok alóla kibújni.


Ha szólok az a baj ha nem akkor meg csak fortyogok.


Már szexmegvonás is van legalábbis nekem nincs kedvem hozzá főleh h ott is csak én adok én nem kapok semmit.


Nagyon érik nalam h nekem nem is kell kapcsolat , mert csak egy csicska vagyok benne.



2022. nov. 19. 09:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Azért nyígok kedves utolsó, mert tudod van az, hogy aki nekem tetszik annak én nem tetszek és fordítva.


Ettől függetlenül persze amíg nincs összeköltözés mindenki kva segítőkész utána meg a nagy semmi.

2022. nov. 19. 10:15
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező érted a probléma lényegét? Hogy ezeket TE VÁLASZTOD KI?! Nem kötelező.

Komolyan nem értem egyesek miért rontják készakarva a saját sorsukat.

2022. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Neked valahol tudatalatt ezek jönnek be.
2022. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem biztos, hogy az elején kiderül, hogy ilyen a pali. Nem mindenki az elejétől kezdve mutatja ki a foga fehérjét, mert amíg dúl a szerelem, igyekszik, oda teszi magát, aztán szép lassan azt veszi észre a nő, hogy ez is rá maradt, meg az is rá maradt. Aztán szép lassan minden. A környezetemben is tudok ilyen kapcsolatokról.


Szerencsére azért már egyre több olyan férfi van, aki azt nézi, hogy a háztartás a kettejük dolga, ha már mind a ketten is dolgoznak. Keress tovább kérdező, ne ragadj le ilyenek mellett, mert később már mint nő, és mint ember is semmibe vesznek. :/

2022. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

"Nem biztos, hogy az elején kiderül, hogy ilyen a pali. "

De, az elején kiderül.

Például látod, hogy valaki rendesen takarít otthon. Rend van. Főz magának és téged is meghív vacsorára a saját főztjéből.

Akit anyuka lát el és a koszos zoknit a szőnyegre dobja, a kiskanalat az anyja viszi ki a szobájából, nos, azok kerülendők nagy ívben.

2022. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, hogy a nők miért állnak össze ilyenekkel, ja de, megvan! Jóképű és/vagy gazdag. Odasz.rik a kutya a házba, az meg otthagyja, gratulálok... meg neked is, hogy ilyen igényes emberrel vagy együtt.
2022. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os. Se nem jóképű, se nem gazdag, én se vagyok egyik sem női verzióban...
2022. nov. 19. 14:48
 18/22 A kérdező kommentje:
Remélem neked ettől több az önbecsülésed. Örülök , hogy a te életed tökéltesen, neked nincs semmi bajod soha.
2022. nov. 19. 14:49
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákat sajnálom, de nagyon. Neked pedig az összes szarát úgy kéne hagynod, ahogy van, és nem főzni rá, csak magadra, vagy magadnak venni valami kaját.
2022. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell cseled , alkalmazkodj a kupihoz senki sem varja el , te csinalod meg !
2022. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!