Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Kétszer is felhozta már, hogy ha összeköltöznénk, pontosabban mivel neki háza van, én oda költöznék, nem szeretné, hogy vegyek oda bármit is, mert ha vita van és elköltöznék pár hétre, vagy szakítanánk, bántana engem , ha valami ott maradna..

Annyira meglepődtem, hogy nem is kérdeztem rá konkrétabban,hogy mit ért ez alatt..

Elhiszem, hogy neki ez így kényelmes, ha bármi feszko van, nem kell számba venni, hogy kié micsoda, de a nő akkor csak megtűrt személy ideig - óráig nem?



2022. dec. 9. 22:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Jól érzékeled, hogy ez nem teljesen normális.
2022. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Szóval így konkrétan, hogy pl egy konyharuhát se vagy bútorokra gondolt, nem tisztáztuk, de sztem ha bármi feszkó lenne az jobban bántana, hogy veszekedés van, mint hogy mi maradt ott...

42 éves férfi, én 31 vagyok 🙄

2022. dec. 9. 22:45
 3/31 A kérdező kommentje:

A másik... Nagyon korán feljött a baba téma, mondta, hogy ne is szedjek gyógyszert, ha úgy alakul, megtartjuk.

Nyilván szeretem, örültem neki, hogy így áll a témához, az exemmel ez miatt lett vége a kapcsolatnak, hogy ő nem akart még gyereket..

Nyilván én belelkesedtem, elmentem pl endokrinologushoz stb.. hogy minden rendben legyen.. Erre pár hete hogy én erőltetem és ő már nem is biztos abban, hogy akar.. Full gáz.

Mondjuk ezt az utóbbit be tudom annak, hogy azért ment el a kedve, mert sok volt a feszko mostanában. (ami meg javarészt részemről az miatt az összeköltözéses beszólás miatt volt..)

Nagyon Red flag, igaz? 🥺

2022. dec. 9. 22:50
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

én nem költöznék oda, sőt, azon is elgondolkoznék, h. szakítok...


egyébként lehet azt sem akarja már, h. odamenj, és most direkt csinálja a feszkót, hátha mégsem mész.

2022. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem fogok már odamenni, szakítás szélén vagyunk már.. Túl sok a tüske mind a kettőnkben
2022. dec. 9. 22:59
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

" hogy ne is szedjek gyógyszert, ha úgy alakul, megtartjuk."


Jujj! Hát ez az, amit minden nő hallani szeretne. Ja, nem!

2022. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ha csak az összeköltözős kijelentése lenne, az nem okozna problémát, elképzelhető, hogy tapasztalt már olyat, amikor egy ígéretes kapcsolat végén vitás helyzeteket szült a sok közös holmi. Nyilván megbeszélném ezt vele, de csak emiatt nem szakítanék. Az viszont nekem óriási redflag lenne, hogy egy friss kapcsolatban baba témával nyit, aztán meggondolja magát, mintha ez egy kis semmiség lenne, ráadásul úgy, hogy téged állít be hibásnak, és ilyen szar szöveggel.

A kettő együtt (meg nekem amúgy csak az utolsó is) már megfelelő ok a szakításra.

2022. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Csak kellék lennél. Menekülj.
2022. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt ?
2022. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Ok... Akkor help me hol tudok olyan férfit találni, aki szeretne idővel családot is?🥺

Nem vagyok egy nagyon buta nő azért , egyetemen dolgozok, lakásom van, házias vagyok, sportolok, és csak a komolytalanok jönnek velem szembe 😪😪😪😪😪

2022. dec. 9. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!