Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Kétszer is felhozta már, hogy ha összeköltöznénk, pontosabban mivel neki háza van, én oda költöznék, nem szeretné, hogy vegyek oda bármit is, mert ha vita van és elköltöznék pár hétre, vagy szakítanánk, bántana engem , ha valami ott maradna..

Annyira meglepődtem, hogy nem is kérdeztem rá konkrétabban,hogy mit ért ez alatt..

Elhiszem, hogy neki ez így kényelmes, ha bármi feszko van, nem kell számba venni, hogy kié micsoda, de a nő akkor csak megtűrt személy ideig - óráig nem?



2022. dec. 9. 22:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

FUSS!!!


47/N, elvált...

2022. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%

Milyen kedves! Közösködni még a lakásában sem akar, de te rögtön szülhetsz neki egy gyereket. Na annál közösebb nincs az életben, az örökre összeköt.

Olyan messzire kerülném, ahogy lehet!

2022. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is van sok hibám nyilván, nem vagyok koránt sem tökéletes, ami minden páromat zavarta, hogy hisztis vagyok néha 😬😬😬 próbálok erre figyelni, hogy ne vigyem túlzásba
2022. dec. 9. 23:31
 14/31 A kérdező kommentje:
Ja amúgy házasodni nem akar, csak gyereket...
2022. dec. 9. 23:31
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

Huh, ez a két dolog külön is nagyon gáz.

Ha már most azon gondolkodik, mi lesz, ha elköltözöl, pedig még ott se vagy, az nem oké. A szerelmes emberek szerintem nem erre gondolnak.

A gyerekkel kapcsolatos kijelentés meg szakítóok lenne (a kettő együtt főleg, és azonnali). Mi van, ha teherbe estél volna, és úgy találná ki, hogy ő ezt nem is akarja?

Inkább legyen 2-3 évvel később gyereked, de olyantól, akiben biztos lehetsz.

2022. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
9..május óta 🙂
2022. dec. 9. 23:32
 17/31 A kérdező kommentje:
15..én is így vagyok vele 🥺
2022. dec. 9. 23:33
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
9 hónapja? És gyereket terveztetek már? Szerintem mindketten red flagek vagytok, de ezt javító szándékkal mondom .
2022. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

18. Tudom, igazad van 😅

Nekem sincs sokkal több eszem, csak vágytam már egy komoly kapcsolatra, családra 🥺

2022. dec. 9. 23:35
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Megértem de gondolkodj reálisan 😀 külső szemmel. Meg nagyon fiatal vagy, nem kell elhamarkodni :)
2022. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!