Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Kétszer is felhozta már, hogy ha összeköltöznénk, pontosabban mivel neki háza van, én oda költöznék, nem szeretné, hogy vegyek oda bármit is, mert ha vita van és elköltöznék pár hétre, vagy szakítanánk, bántana engem , ha valami ott maradna..

Annyira meglepődtem, hogy nem is kérdeztem rá konkrétabban,hogy mit ért ez alatt..

Elhiszem, hogy neki ez így kényelmes, ha bármi feszko van, nem kell számba venni, hogy kié micsoda, de a nő akkor csak megtűrt személy ideig - óráig nem?



2022. dec. 9. 22:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi ❤️
2022. dec. 9. 23:41
 22/31 anonim ***** válasza:
82%
Ez így mind red flag, igen. Költözzél oda a házába, de ne vegyél oda semmit - na ez kb azt jelenti hogy te ott soha nem leszel több egy megtűrt személynél. De azért ganézd a házat, meg főzzél. A gyerek kérdést már nem is mondom. Még egy éve se vagytok együtt, de már mondja hogy ne szedd a gyógyszert, aztán meg hogy jaj bocs mégse. Akik annyira hamar akarnak gyereket és/ vagy házasságot, azokkal valami nagyon nagyon nagyon nem oké. Menekülj.
2022. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22..igen amit írtál, én is így érzem, házicselédnek jó lennék...
2022. dec. 9. 23:56
 24/31 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak ilyenek jönnek szembe veled (ami eleve hülyeség, hiszen neked is van beleszolasod a dologba, hogy “ki jön szembe”), akkor valamit rosszul csinálsz. Kb hét évvel vagyok fiatalabb, mint te, velem mégis lépten nyomon olyan férfiak jöttek szembe, akik komolyat szerettek volna fiatalon is. Rosszul csinálsz valamit vagy nem kommunikálod megfelelően az igenyeidet.
2022. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Oda se költöznék akkor. Persze, mindig benne van a pakliban, hogy mondjuk pont összeköltözés után derül ki, hogy mégsem passzoltok, de nem lehet úgy állni hozzá szerintem, hogy csak a ruháidat viheted, mert ha vége, akkor azonnal ki is tudsz költözni. Persze nem kell újrabútorozni az egészet, nem arról van szó, de ha együtt laktok, akkor úgy kell formálni a lakást, hogy mindketten jól és otthonosan érezzétek magatokat, te ne mindig csak egy vendég legyél arra készülve, hogy meddig maradhatsz.

Ez után meg különösen fura, hogy ő már azonnal akart volna gyereket, ha összejön. Azért az sokkal nagyobb lépés és felelősség, mint az összeköltözés. Aztán meggondolta magát...

Ilyen emberrel én nem tudnék komoly kapcsolatot elképzelni se.

2022. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Oke, szoval..egyutt sem eltek meg, haromnegyed eve vagytok egyutt de mar gyereket akar viszont amugy ne vegyel semmi cuccot az o hazaba. Nyilvan, ha kenyertoresre kerul a sor, vigyed magaddal a torolkozoidet meg a gyerekedet is.

Mindezt 42 evesen. Fu, most hagyd el. Tenyleg, jo tanacs. O teljesen rosszul latja a vilagot, te viszont 31 evesen meg talalhatsz valakit aki valoban szeret teged es nem csak tenyeszkancanak hasznalna.

2022. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt nem cask ez az egyébként is tök abszurd dolog jelent problémát. Itt nagyon úgy tűnik, hogy ő dominálni akar feletted, gyakorlatilag nem sok szavad van ebben a kapcsolatban.

Szerintem gondold át, hogy tényleg ezt akarod-e!

2022. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Felhoztam ezt neki, azt mondja azért mondta, mert amúgy van ott nagyjából minden..

2x mást mondott még korábban🙄😀

2022. dec. 12. 19:27
 29/31 anonim ***** válasza:

Május óta 7 hónap. Még nem is ismeritek egymást. Miért sürgős összeköltözni? Miért sürgős a gyerek?

Ismerjétek meg egymást, ehhez több év kell.

Bocs, de ki hozta fel az összeköltözést? Kinek sürgősebb? És miért?

2022. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Ő hozta fel a gyerek és az összeköltötés témát először.
2022. dec. 12. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!