Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen tanácsot tudnál adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot tudnál adni nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is köszi, ha végigolvasod.


27 éves férfi vagyok, a történetem kb 2 évvel ezelőtt kezdődött. A pártalálás számomra mindig is nehézkes volt, ugyanis van egy nagyon nem szokványos fétisem, és mindenképp olyan párt szerettem volna magam mellé, akivel az ilyen jellegű vágyaimat meg tudom élni. Etetés/hízás fétisről van szó.* Saját szórakoztatásra elég sok ilyen fórumot, meg ezzel foglalkozó oldalt bújtam, ahol kiszúrtam egy magyar lányt (vagyis ekkor még csak reméltem, hogy lány:D). Elkezdtünk anonym módon levelezni, ami elég sokáig tartott, és előbb-utóbb kiderült, hogy elég közel dolgozunk egymáshoz. A részletekkel nem untatnálak, megismerkedtünk személyesen is, és azóta is együtt vagyunk. A lány egyszerűen tökéletes: gyönyörű, vékony, tanult. Álmomban nem gondoltam volna, hogy esélyem lenne nála, és még a szexuális vágyaink is hasonlóak. Egyetlen bökkenő van, úgy érzem a részéről, mintha csak ez a fura fétise miatt lenne velem. Az egész kapcsolatunk eköré épül, a programok 90%-a erről szól, a jövőképünk is csak erről szól. Én nagyon szeretem, és nagyon félek, hogy számára ez csak egy szexkapcsolat, amiben kipróbálja és megéli ezt az egészet, majd továbblép. Amivel nem lenne gond, de ezért én fizetek meg. És tudom, hogy nem panaszkodhatok emiatt, mert én akartam ezt, de én ezt nem egy futó kaland kedvéért tenném. Szakítani pedig nem szeretnék, mert azt érzem, hogy egy ilyen lány egyszer jön az életembe. Ugyanakkor az is lehet, hogy ez csak egy kezdeti fellángolás, és azért szól minden erről? 1 éve egyébként már együtt élünk. Próbáltam megbeszélni vele, de igazából elég eredménytelen lett.



*Itt álljunk is meg egy kicsit. Ha téged ez a téma teljes mértékben taszít, akkor kérlek ne is olvasd tovább. Igen, tettem már ki kérdést ebben a témában, többet is, viszont én mindig csak érdeklődőeket. A mostanában kikerülő ezzel kapcsolatos kérdések kiírói nem én vagyok! Azt is szeretném még kérni, hogy vonatkoztassatok el ettől, a kérdésem bármelyik fétisre vonatkozhatna.


2023. jún. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy részéről ez a mozgatórugó, ha minden erre épül. De te mit érzel?

Vagy te is megéled azt, ami jó neked ebben a kapcsolatban és nem kínozod magad a későbbi lehetőségekkel, vagy egyszer, ha neki is olyan kedve lesz, leültök megbeszélni, hogy a közös fétisen kívül mi köt még össze titeket.

2023. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
74%

"Etetés/hízás fétisről van szó"


Krvára szeretheted azt, akinek álló fsszal károsítod meg az egészségét.

2023. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
24%
Undorítóak vagytok mindketten és megérdemled, hogy csak az miatt legyen veled,ha már egyszer zsugori vagy.
2023. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:

#1: Én szerelmes vagyok, nekem ez sokkal többről szól.

#2: Én hízom ebben a kapcsolatban, nem ő..

#3: miért vagyok zsugori?

2023. jún. 14. 20:53
 5/83 anonim ***** válasza:
67%
"Amivel nem lenne gond, de ezért én fizetek meg." - Pénzre értettem, de te egészség miatt írod? Akkor bocsánat, de basszus te akartad, hogy hizlaljon!
2023. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező nem akar egyedül maradni kövéren, miután felhizlalták. Erre nem lesz biztosítékod.


Meséld már el, hogy jelenik ez meg nálatok? Hogy hizlal?

2023. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem éld meg a vàgyaid.Sokaknak ez nem adatik meg.
2023. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
#6: Ha otthon van egész nap és van ideje, akkor kb megduplázza a főétkezéseim számát és mennyiségét. Nasiztat, vezeti a súlyom, stb. Szex előtt és közben pedig szó szerint megtöm, ezt nem tudom szebben írni. Elég különféle módokon jelenik ez meg.
2023. jún. 14. 21:32
 9/83 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudlak sajnláni, sem téged, sem a hozzád hasonló hülyéket.


Tönkreteszitek magatokat te meg az összes hízás fétises brom.

2023. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
31%
Mennyit híztál eddig?
2023. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!