Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen tanácsot tudnál adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot tudnál adni nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is köszi, ha végigolvasod.


27 éves férfi vagyok, a történetem kb 2 évvel ezelőtt kezdődött. A pártalálás számomra mindig is nehézkes volt, ugyanis van egy nagyon nem szokványos fétisem, és mindenképp olyan párt szerettem volna magam mellé, akivel az ilyen jellegű vágyaimat meg tudom élni. Etetés/hízás fétisről van szó.* Saját szórakoztatásra elég sok ilyen fórumot, meg ezzel foglalkozó oldalt bújtam, ahol kiszúrtam egy magyar lányt (vagyis ekkor még csak reméltem, hogy lány:D). Elkezdtünk anonym módon levelezni, ami elég sokáig tartott, és előbb-utóbb kiderült, hogy elég közel dolgozunk egymáshoz. A részletekkel nem untatnálak, megismerkedtünk személyesen is, és azóta is együtt vagyunk. A lány egyszerűen tökéletes: gyönyörű, vékony, tanult. Álmomban nem gondoltam volna, hogy esélyem lenne nála, és még a szexuális vágyaink is hasonlóak. Egyetlen bökkenő van, úgy érzem a részéről, mintha csak ez a fura fétise miatt lenne velem. Az egész kapcsolatunk eköré épül, a programok 90%-a erről szól, a jövőképünk is csak erről szól. Én nagyon szeretem, és nagyon félek, hogy számára ez csak egy szexkapcsolat, amiben kipróbálja és megéli ezt az egészet, majd továbblép. Amivel nem lenne gond, de ezért én fizetek meg. És tudom, hogy nem panaszkodhatok emiatt, mert én akartam ezt, de én ezt nem egy futó kaland kedvéért tenném. Szakítani pedig nem szeretnék, mert azt érzem, hogy egy ilyen lány egyszer jön az életembe. Ugyanakkor az is lehet, hogy ez csak egy kezdeti fellángolás, és azért szól minden erről? 1 éve egyébként már együtt élünk. Próbáltam megbeszélni vele, de igazából elég eredménytelen lett.



*Itt álljunk is meg egy kicsit. Ha téged ez a téma teljes mértékben taszít, akkor kérlek ne is olvasd tovább. Igen, tettem már ki kérdést ebben a témában, többet is, viszont én mindig csak érdeklődőeket. A mostanában kikerülő ezzel kapcsolatos kérdések kiírói nem én vagyok! Azt is szeretném még kérni, hogy vonatkoztassatok el ettől, a kérdésem bármelyik fétisre vonatkozhatna.


2023. jún. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és meddig akarjátok? Amikor már befigyel a kettes típusú diabétesz, vagy a magas vernyomas, vagy a magas koleszterin? Az világos, hogy súlyosan veszélyezteted a saját egeszsegedet? Ilyen passzív életmód mellett egyébként is hajlamos lennél az elhizasra, pont hogy ez ellen kellene küzdeni. De hát mindenki úgy teszi tönkre magát,ahogy akarja.
2023. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy bizonyos kilóig akarjuk. Meglátjuk hogy viselem a nagyobb súlyt majd. Nyilván járok vizsgálatokra, és ha baj van abbahagyjuk, illetve próbáljuk valamennyire ésszel csinálni.
2023. aug. 27. 21:11
 73/83 anonim ***** válasza:
80%

"Nyilván járok vizsgálatokra"

Ha ez neked jó ...

Én inkább sétálni, kirándulni, a Balatonra, koncertekre és számomra érdekes helyekre járok.

2023. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik ez a fétis és a párkapcsolatról alkotott vágyad nem kompatibilis... ezen kellene elgondolkodnod, melyik utat választod?

Egyébként nem hiszem, hogy ahol ezt a csajt találtad, nem lenne más, előbb utóbb, akivel jobban közös nevezőn lennétek.

2023. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 A kérdező kommentje:

"melyik utat választod?"


Egy kis update, akit érdekel. Sikerült mindent megbeszélnünk, ami miatt nagyon boldog vagyok. Abban maradtunk, hogy januárban visszafogyok egy egészséges 80-90 kiló közötti súlyra. Addig pedig mindenféle limitáció nélkül kiéljük magunkat ebben az évben. Tömni fog reggeltől estig, mint egy libát ahogy ő mondaná:D Majd lefogyok és meglátjuk csinálunk-e újra ilyen hónapot.

2023. szept. 11. 22:48
 76/83 anonim ***** válasza:
Aha. Majd jelentkezz akkor, ha lefogytál.
2023. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
Azért figyelj a súlyodra, 3-4 hónap sok idő még.
2023. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:
December végéig csak ő láthatja a súlyomat, ezzel fűszerezzük meg az egészet.
2023. szept. 12. 19:39
 79/83 anonim ***** válasza:
100%
Pff, barátom, szereted az orosz rulettet, látom.
2023. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
100%

Megtippelem hány kilósan fogsz kijönni ebből az őrületből :D csak majd írd meg a végén nyertem-e.


125


Valaki beszáll a játékba?

2023. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!