Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen tanácsot tudnál adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot tudnál adni nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is köszi, ha végigolvasod.


27 éves férfi vagyok, a történetem kb 2 évvel ezelőtt kezdődött. A pártalálás számomra mindig is nehézkes volt, ugyanis van egy nagyon nem szokványos fétisem, és mindenképp olyan párt szerettem volna magam mellé, akivel az ilyen jellegű vágyaimat meg tudom élni. Etetés/hízás fétisről van szó.* Saját szórakoztatásra elég sok ilyen fórumot, meg ezzel foglalkozó oldalt bújtam, ahol kiszúrtam egy magyar lányt (vagyis ekkor még csak reméltem, hogy lány:D). Elkezdtünk anonym módon levelezni, ami elég sokáig tartott, és előbb-utóbb kiderült, hogy elég közel dolgozunk egymáshoz. A részletekkel nem untatnálak, megismerkedtünk személyesen is, és azóta is együtt vagyunk. A lány egyszerűen tökéletes: gyönyörű, vékony, tanult. Álmomban nem gondoltam volna, hogy esélyem lenne nála, és még a szexuális vágyaink is hasonlóak. Egyetlen bökkenő van, úgy érzem a részéről, mintha csak ez a fura fétise miatt lenne velem. Az egész kapcsolatunk eköré épül, a programok 90%-a erről szól, a jövőképünk is csak erről szól. Én nagyon szeretem, és nagyon félek, hogy számára ez csak egy szexkapcsolat, amiben kipróbálja és megéli ezt az egészet, majd továbblép. Amivel nem lenne gond, de ezért én fizetek meg. És tudom, hogy nem panaszkodhatok emiatt, mert én akartam ezt, de én ezt nem egy futó kaland kedvéért tenném. Szakítani pedig nem szeretnék, mert azt érzem, hogy egy ilyen lány egyszer jön az életembe. Ugyanakkor az is lehet, hogy ez csak egy kezdeti fellángolás, és azért szól minden erről? 1 éve egyébként már együtt élünk. Próbáltam megbeszélni vele, de igazából elég eredménytelen lett.



*Itt álljunk is meg egy kicsit. Ha téged ez a téma teljes mértékben taszít, akkor kérlek ne is olvasd tovább. Igen, tettem már ki kérdést ebben a témában, többet is, viszont én mindig csak érdeklődőeket. A mostanában kikerülő ezzel kapcsolatos kérdések kiírói nem én vagyok! Azt is szeretném még kérni, hogy vonatkoztassatok el ettől, a kérdésem bármelyik fétisre vonatkozhatna.


2023. jún. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:
94
2023. júl. 6. 20:28
 62/83 anonim ***** válasza:
100%
"Egy szexuális aktus során nagy izgalmat nyújt a túletetés, olyankor ennek több mint a fele lemegy. Szóval annyira nem sok." - miért, szerx közben nyakadban a csajoddal körbeugrálod az utcát? Mert másként nem nagyon fog lemenni 2500 kalória :D Szóval de, nagyon sok az 5000 kalória egy napra. Hónapok múlva bőven 100 fölött leszel, onnan meg nincs megállás a 130-140 kilóig. Majd akkor jelentkezz be újra.
2023. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:
Mármint a torkomon megy le, nem pedig úgy, hogy ledolgozom:D Így napközbenre marad még 2500 kb, ami nem sok egy napra, konkrétan ezzel éhezem, amíg meg nem kapom az esti adagot szex közben.
2023. júl. 7. 15:32
 64/83 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy nap 5000 Kcal megy le a torkodon.

De, az sok. Attól még, hogy már ki van tágulva a gyomrod és éhes vagy 2500 kalóriától, amennyi a normális lenne egy felnőtt férfi esetében, nem jelenti, hogy 5000 kalóriát kell enned.

2023. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
Nyilván nem 5000 a napi szükségletem, de nem is az a cél, hanem hogy hízzak.
2023. júl. 7. 15:49
 66/83 anonim ***** válasza:
100%

"Hónapok múlva bőven 100 fölött leszel, onnan meg nincs megállás a 130-140 kilóig. Majd akkor jelentkezz be újra."


Nem hónapok múlva. 5000 kalória az 2 kg hízást is okozhat hetente. Ha ezt tényleg tartja, akkor már idén 150 kilós lesz.

2023. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel el is éri a célját, hajrá.
2023. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%

Az etetés mint fétis, az a sze.xhez kapcsolódik, ami a kapcsolatotok egy része csak. Ahogy írod is, hogy ennél többre vágysz, a jövőkép, a közös programok, a szeretet kifejezésének egyéb módjai tesznek nem pusztán egymás tárgyává, hanem egy kapcsolattá.

Külső szemmel nézve amiket leírtál, tényleg mintha csak hű csatlósnak kellenél. Javíts ki ha rosszul értelmeztem, de te egész nap otthon vagy, csak ő dolgozik? Ez nem csak a súlyodra, hanem az összes kapcsolatodra is rossz hatással lesz, ha már majd esetleg ott tartanál, hogy a súlytól menni sem fogsz tudni. Kontrollálhatjátok a kalóriát, de ha többet viszel be, akkor gyarapodni fogsz, és akkor a fenti kóros elhízás alakul ki, ha pedig megállítjátok a gyarapodást, valóban elveszik a fétis. Ha ezen kívül nem köt össze más, mi értelme van az egésznek?

Gondolom, hogy nehéz ezzel a dologgal lenned, de inkább keress fel egy jó pszichiátert, mert 1000% lelki oka van ennek és tudnálbrajta változtatni, ha még ezt most nem is hiszed.

2023. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:
Én otthonról dolgozom, párom pedig hibrid módszerben, és heti 3 napot van itthon.
2023. aug. 25. 20:14
 70/83 A kérdező kommentje:

"ha már majd esetleg ott tartanál, hogy a súlytól menni sem fogsz tudni."

Azért odáig nem akarjuk csinálni

2023. aug. 25. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!